System Stałego Zasilania Tuszem CISS do Brother DCP-J925DW

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak działa system

Brother DCP-925JDW jest wielofunkcyjnym urządzeniem, przeznaczonym dla druku zdjęć oraz dokumentów. Drukarka jest niewielka, kompaktowa i zawiera dużo funkcji, bardzo popularna wśród użytkowników, co powoduje jej popularność u małego biznesu i druku domowego. Wiadomo, że każdemu użytkownikowi zależy na cenie i możliwości oszczędzać. Lecz wartość kartridże i ich wydajność - 260 stron tekstu - nie sprzyja temu.

Wyjściem może być system stałego zasilania atramentem, który dzięki swojej pojemności (każdy pojemnik na tusz zawiera 100ml, w przeciwieństwie do zwykłych, które zawierają 18ml) i cenie (w naszym sklepie w Warszawie i po całej Polsce system razem z zestawem atramentu fotograficznego INKSYSTEM kosztuje 339 zł.) oszczędza czas i środki pieniężne.

Działanie CISS do Brother DCP-J925W polega na tym, że atrament z pojemników przez sylikonowy wielokanałowy kabel trafia do kartridże w czasie druku i stale zasila drukującą głowicę. Dzięki takiej pracy do głowicy nie trafi powietrze, które z czasem zmniejsza jej wydajność.

Wygląd zewnętrzny

Zestaw, który oferuje nasz sklep INKSYSTEM, składa się z systemu stałego zasilania atramentem (cztery pojemniki na tusz 100ml, przewód wielokanałowy sylikonowy, zestaw wkładów), instrukcji instalacji ze zdjęciami, zestawu naprawczego do CISS, oraz gratisowego certyfikatu na bezpłatną instalację instrumentu.

Przewagi

Biorąc pod uwagę wszystko powyżej wskazane, można zrobić wniosek codo przewag urządzenia CISS: oszczędza czas na wymianę, pieniędzy, miejsce, przedłuża czas eksploatacji drukarki.

Ilość kolorów w CISS do Brother DCP-J925DW:
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Brother DCP-J925DW:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Cena dotyczy tylko systemu stałego zasilania. Możesz zamówić już napełniony system CISS bądź dokupić komplet tuszy z towarów poleconych na dole.
Zostaw opinię

ania

22/10/2014

u mnie działa w porządku. Dziękuję!

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj