System Stałego Zasilania Tuszem CISS do Brother DCP-J725DW

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zasady działania

Iwlofunkcyjna drukarka Brother - J725DW jest atrakcyjne dla kupna z powodu jej ceny i funkcje, które ona wypełnia. Oprócz tego ona jest dobra i dla wydruku dokumentów, i dla zdjęć. Zawiera standardową ilość kartridży - cztery. Lecz wartość oryginalnych kartridży jest powyżej połowy od wartości samej drukarki. Natomiast komplet „wiecznych” kartridży, czyli CISS, rozwiąże ten problem.

System ciągłego zasiłania atramentem polega na tym, że do kartridży trafi tusz z kompletu specjalnych buteleczek, zwykle pojemności 100ml, tusz. Prąd jest ciągły i on jest przeznaczony nie dla napełniania kartridży tuszem, a dle spełnienia roli stałego zasiłacza. Buteleczki są połączone między sobą za pomocą sylikonowych wielokanałowych rureczek. Oprócz tego do głowicy nie trafi powietrze, przecież nie potrzebuje system wyciągania nazewnątrz kartridży.

Wygląd zewnętrzny

Urzządzenie składa się z 4 pojemników na tusz, po jednym dla każdego z kolorów. Pojemniki są wypełnione z polikarbonatu, jaki zapewnia trwałość. Oprócz tego one są przezroczyste, co gwarantuje, że użytkownik w czasie zuważy brak tuszu. Wielokanałowy przewód jest elastyczny, co przeszkadza złamaniu. Na górze pojemników są otwory dla dolewania tuszu, pokrywki są wypełnione w różnych kolorach, żeby nie powstawało pytań jaki kolór gdzie jest.

Przewagi

System ten ma liczne przewagi, o jednej z których już mówiliśmy - to cena. Kupić CISS do Brother DCP-J725DW w sklepie internetowym Inksystem czy po całej Polsce można za 340 zł. z tuszem. CISS nie wpływa na pracę drukarki, nie potrzebuje żadnych zmian i nie zabiera dużo miejsca. Oprócz tego wydajność i termin ekploatacji głowicy zwiększa się kilkakrotnie.

Nie czekaj, kupuj.

Ilość kolorów w CISS do Brother DCP-J725DW:
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Brother DCP-J725DW:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Cena dotyczy tylko systemu stałego zasilania. Możesz zamówić już napełniony system CISS bądź dokupić komplet tuszy z towarów poleconych na dole.
Zostaw opinię

NN.

23/09/2014

zakupiłem do swojego brothersa, żeby mniej podjadał drogich tusze. Urządzonka działa jaknajbardziej!

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj