System Stałego Zasilania Tuszem CISS do Brother DCP 750CW

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zasady działania

Niewątpliwie, że każdy poczas eksploatacji drukarki kupował i wymieniał kartridże. Oczewiście u każdego powstawało pytanie - dlaczego tak szybko one się kończą i dlaczego one są takie drogie. Naprawdę, pojemność jednego kartridżu stanowi mniej niż 20 ml, lecz kosztuje komplet oryginalnych kartridży jak połowa drukarki. W takiej sytuacji przychodzi na pomoc system ciągłego zasiłania atramentem CISS, który można kupić w naszym sklepie internetowym INKSYSTEM.

Zasady działania CISS do Brother 750CW nie różnią się od jakiegokolwiek innego systemu stałego zasiłania atramentem do drukarek atramentowych. Zestaw buteleczek plastikowych pojemności 100ml są połączone za pomocą rurek wielokanałowych sylikonowych ze specjalnymi krtridżami, które są analogami oryginalnych kartridżów, mają te same wskaźniki, taką samą pojemność, lecz czipy nie blokują się, gdy kartridż jest pusty. Przecież CISS jest przyznaczony nie po to, żeby napełniać kartridż, lecz ciągle zasiłać tuszem w minimalnej potrzebnej ilości.

Wygląd zewnętrzny

Zestaw CISS składa się z czterech przezroczystych buteleczek, z wielokanałowego kabla i czterech kartridży - ile kolorów w drukarki-tyle i kartridży. Buteleczki są przezroczyste po to, żeby było widocznie kiedy trzeba podlewać tusz. Tusz oferujemy firmowy - Inksystem, bardzo dobrej jakości. Oprócz tego w zestawie dołączamy instrukcję, kartę gwarancyjną, certyfikat na bezpłatną instalację.

Przewagi

CISS można kupić w naszych sklepach w Warszawie i po całej Polsce po niskiej cenie. I to główna przewaga tego urządzenia - jego koszt jest trochę wyższy od zestawu oryginalnych kartridży, lecz termin zużycia kilkakrotnie dłuższy.

Nie warto się rozmyślać, kup teraz CISS do swojej drukarki Brother.

Ilość kolorów w CISS do Brother DCP 750CW:
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Brother DCP 750CW:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Cena dotyczy tylko systemu stałego zasilania. Możesz zamówić już napełniony system CISS bądź dokupić komplet tuszy z towarów poleconych na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj