System Stałego Zasilania Tuszem CISS do Brother DCP-197C

CISS INKSYSTEM są produkowane w nowoczesnuch zakładach Korei Południowej z wykorzystaniem odpornego polikarbonatu ta wisocetrwałego silikonu. Wszystkie systemy stałego zasilania całkowicie kompatybilnу z urządzeniami, dla których są przyznaczone. Wykorzystanie CISS pozwala obniżyc koszty druku w 20-25 razy, również przedłużyc trwalość urządzenia drukującego. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis.

... Więcej
124.95 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 złZasady działania

Jak zwykle, system ciągłego zasiłania atramentem (CISS) pracuje jako „wieczny” kartridż, czyli podaje tusz do drukarki przez otwór w kartridżu na całą swoją pojemność. Głowica tej drukarki pozwala też nieustanny druk, przecież ma praktycznie nieograniczony resurs zużycia. Oprócz tego łatwo można dolać tusz przez wygodne wyloty. Co robić w takim przypadku, gdy kartridż ma czipa, który nie chce uruchamiać druk za pustych kartridży. Wyłączami i ponownie uruchamiamy drukarkę. Ale z ustrojem z naszego sklepu taki problem nie powstanie - zestaw specjalnych kartridży z automatycznym czipem jest w komplecie. Tusz w pojemnikach - atrament fotograficzny INKSYSTEM. Dobrej jakości, gwarantowanej przez producenta z Korei Południowej.

Wygląd zewnętrzny

Zestaw CISS do drukarki Brother zawiera: system ciągłego zasiłania atramentem, który składa się z pojemników i szlikonowego kabla z wieloma kanałami dla bardziej skutecnego podziału tuszu na krople, co gwarantuje druk wysokiej jakości.

Przewagi

Przewagi są bezsprzeczne:

- jest niepotrzebne regularne kupno drogich kartridży (zwłąszcza bardzo wygodny ten punkt, kiedy jest wieczór, nic nie pracuje, a drukarka pisze o braku atramentu dla terminowego wydruku);

- łatwa kontrola za poziomem tuszu - pojemniki na atrament są zrobione z przezroczystego plastiku;

- dobra jakość wydruku;

- znaczna pojemność pojemników - 80 przeciw 10 ml każdego koloru;

- nizka wartość systemu w porównaniu do oryginalnych kartridży - zestaw kartridży jest droższy o system CISS, wypełniony tuszem.

A oprócz tego nasz sklep Inksystem nadaje gwarancję na 2 lata i certyfikat na bezpłatną instalację CISS. Sklep pracuje w Warszawie i po całej Polsce internetowo.

Ilość kolorów w CISS do Brother DCP-197C:
4

Zalecany atrament:
atrament fotograficzny INKSYSTEM (Korea Południowa)

Kampatybilny z drukarką:
100%

Gwarancja:
2 lata

Zestaw CISS do Brother DCP-197C:
- System stałego zasilania atramentem
- Instrukcja instalacji ze zdjęciami
- Zestaw naprawczy do CISS
- Certyfikat na bezpłatną instalację CISS

* UWAGA: Cena dotyczy tylko systemu stałego zasilania. Możesz zamówić już napełniony system CISS bądź dokupić komplet tuszy z towarów poleconych na dole.
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj