System stałego zasilania atramentem

CISS (System stałego zasilania atramentem) – to jest urządzenie, które zostało skonstruowane z celą obniżenia kosztów druku. Urządzenie słada się z kartridży, elastycznych wężyków do podawania tuszu oraz zbiorników-donorów które ustawia się obók drukarki. To jest bardzo wygodne, ponieważ gdy atrament w jednym z pojemników sie kończy, można po prostu dolać atrament i uniknąć ingerencji w konstrukcję drukarki. Ciągły przepływ atramentu umożliwiany jest przez stałe ciśnienie i szczelność konstrukcji. Do produkcji INKSYSTEM używa poliwęglanu, który jest niezawodnym i odpornym na zużycie materiałem.(Po przeczytaniu tego artykułu, zalecamy, aby przeczytać drukarka dcp j315w)

Urządzenie to zapewnia oszczędność nawet do kilku tysięcy procent. System stałego zasilania atramentem - gwarancja niedrogiego i wysokojakościowego drukowania . Twoje koszty będą 20-30 razy niższe dzięki systemowi pracy urządzenia CISS. Wszystko co musisz zrobic- to dopełniać pojemniki z atramentem i cieszyć się z pracy!

Dlaczego to się opłaca? Ponieważ kupując CISS możesz zapomnieć o niepotrzebnych wydatkach, na przykład przestaniesz marnować pieniądzę na plastikowe pojemniki i części zamienne. Już nigdy nie będziesz musiał się martwić o wymianę kartridży. Największą zaletą jest to, że system stałego zasilania atramentem używa kartridży o dużej pojemności (120ml w stosunku do oryginalnych wkładów 8ml), więc możesz zrobić 15 razy więcej wydruków za jedno napełnianie.

CISS – dzieło sztuki w dziedzinie techniki. Klienci zaoszczędzają pieniądzę instalując system stałego zasilania atramentem na swoje drukarki. CISS zapewnia wysoką jakość druku i stabilną pracę drukarki. Ponadto, CISS jest bardzo łatwy w instalacji: aby zainstalować system, nie trzeba wzywać specjalisty. Możesz samodzielnie, bez żadnej pomocy zainstalować system w ciągu 10 minut.

Możesz kupić CISS dla EPSON i większości drukarek atramentowych najwiekszych producentów światowych. Wszystkie CISS kompantebilne do tych urządzeń w 100%. Masz możliwość kupić każde urządzenie z naszej listy produktów i Twój nowy CISS, zainstalowany na EPSON, CANON, HP lub Brother nie tylko dostarczy Ci przyjemność, ale przyniesie znaczne oszczędności od pierwszej strony wydruku.

Chcesz nabyć CISS, ale nie wiesz gdzie? Sklep internetowy INKSYSTEM specjalizuje się na produkcji CISS dla każdego typu drukarek atramentowych. W naszej ofercie znajdziesz towar, który na pewno będzie pasowała do Twojego urządzenia drukującego. System ciągłego zasilania atramentem zaoszczędzi Twoje pieniądze , przy tym jakość wydruku i funkcjonowanie drukarki lub urządzenia wielofunkcyjnego pozostanie bez zmian.

CISS – to jest Twoja szansa zaoszczędzić na drukowaniu!

 


Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj