Przedstawiamy dwa nowe modele z serii „Fabryka druku Epson”

Firma Epson zaprezentowała dwa nowe modele: drukarkę L810 oraz urządzenie wielofunkcyjne L850 z wygodnym ekranem LCD. To są urządzenia bez kartridży, idealne dla szybkiego druku, np dla fotolabów, agencje reklamowych, lub dla każdego biura w którym liczy się tanie i szybkie drukowanie. Wydruk zdjęcia w formacie 10x15 cm (format A6) trwa tylko 12 sekund. Szybkość druku w trybie monochromatycznym wynosi 37 stron na minutę, w kolorze – aż 38 stron na minutę.

„Epson proponuje rozwiązanie bez podłączenia do komputera. Nowe urządzenia cieszą łatwą obsługą i wysoką jakością. L810 oraz L850 wyposażone w technologię MicroPiezo i pracują z oryginalnymi sześciokolorowym atramentem Epson”, – opowiada przedstawiciel producenta.

epson-l850-snbsppootevrenym-vikem

Nowe modele zostały wyposażone w zintegrowane wkłady atramentowe o wysokiej pojemności. Ten system gwarantuje rewelacyjny stosunek ceny do jakości. Każde urządzenie ma 6 pojemników na atrament w kolorach: czarny, cyjan, jasny cyjan, żółty, magenta, jasna magenta. Zawartość każdego pojemnika jest 70 ml. Dzięki unikalnemu konstruowaniu pojemników wypełnienie odbywa się bez kłopotów. Każdy komplet butelek z atramentem pozwala wydrukować do 1800 zdjęć w formacie 10x15 cm.

l810-1

Urządzenia wyposażone w kolorowe wyświetlacze LCD (o przekątnej 6,9 cm) umożliwiające łatwe i wygodne sterowanie. Drukarki pracują bez podłączania do komputera i mogą drukować z aparatów kompatybilnych z technologią PictBridge. L850 wyposażono w skaner (skany możemy wysyłać na kartę pamięci). Urządzenia też drukują na płytach CD i DVD.

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj