Pomysły dla twojego biznesu – Zacznij z pomocą Inksystem

Pomysł jest stary jak świat: sprzedawać to, co ludzie będą kupować niezależnie od pogody, mody czy ustroju politycznego. Wariantów jest dużo, ale tylko jeden skuteczny: druk podręczników i materiałów ćwiczeniowych. Nie warto przedwcześnie obwiniać nas za pragnienie wyżycia się na biednych studentach, ponieważ podejście mamy wręcz przeciwe, altruistyczne. Lecz zacznijmy od poczatku, odwołamy się do doświadczeń „zamorskich”... I w tym momencie na scenie pojawiają się Japończycy. Więc co oni takiego wymyślili?(Po przeczytaniu tego artykułu, zalecamy, aby przeczytać brother dcp j315w)

Założona w kwietniu zeszłego roku przez studentów tokijskich uniwersytetów Japońska firma Today copy znalazła sponsorów, którzy z zadowoleniem zgodziły się płacić za kopie ksero dla uczniów. Jak członkam firmy to się udało? Odpowiedź jest bardzo prosta – jedynie dzięki reklamie.

Kserokopie dla studentów są absolutnie bezpłatne, ponieważ producent zamieszcza na odwrotnej stronie papieru swoje ogłoszenie reklamowe. Ponadto, w celu zachowania wysokiej jakości kopii oraz, aby uniknąć prześwietlania kartek, w centrum usług ksero wykorzystuje się „szczelniejszy” papier w porównaniu z tym zwyczajnym. Reklamodawcy, którzy są zainteresowani rozpowszechniać swoje towary i usługi wśród młodzieży, chętnie zgadzają się na taką propozycję.

Umieszczenie reklamy na 10000 kopii będzie wynowiła dla zleceniodawcy kwotę w rozmiarze do 400000 yenów ($635), czyli 40 ($0, 064) yenów za kopię.

Pomysł oszczędzania w taki sposób wpadł do głowy studentom Tokijskiego uniwersytetu, gdzie była ustawiona pierwsza taka kserokopiarka. Przedsiębiorczy Japończycy potraktowali pomysł bardzo entuzjastycznie! Po niedługim czasie taka usługa zyskała popularność wśród studentów jak i reklamodawców, a po czym podobne urządzenia ksero zostały ustawione w dziesiątkach uniwersytetów w całym kraju.

Podobny pomysł na biznes można zrealizować nie tylko w Japonii, lecz również i na całym świecie. Zalety pomysłu polegają na tym, że chętni do zrobienia kopii będą zawsze, znajdą się też chętni do zamieszczenia reklamy, którą zobaczą setki tysięcy potencjalnych klientów. Poza tym, to jest naprawdę dobry sposób dla właścicieli kopiarek, aby zarobić szybkie pieniądzę. Jeżeli jesteście ciekawi wypróbowania, można rozpocząć własny biznes, korzystając ze zwyczajnego wielofunkcyjnego urządzenia z ustalonym Systemem Stalego Zasilania Atramentem (CISS). Obniża on koszt własny wydruku do dziesiątków razy. Podobne połączenie pozwoli Wam zacząć swoją działalność i zarobić na szybkim i niedrogim druku, a jeszcze – pomóc studentom.

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj