Jak korzystać z drukarki w nowy sposób

Większość ludzi wykorzystują drukarkę do jej podstawowego przeznaczenia czyli do drukowania dokumentów, lecz są tacy, którzy znaleźli alternatywne sposoby, jak z nich korzystać. Oto kilka opcji, jak można korzystać z drukarki w nieco inny sposób.(Po przeczytaniu tego artykułu, zalecamy, aby przeczytać drukarka dcp-j315w)

 

1. Zacznijmy od najbardziej oczywistych - drukarkę można używać jako stojak na książki, dokumenty, donice z kwiatami, telawizora i tak dalej. Wszystko, czego potrzebujcie – to przymocowanie pokrywy skanera i złożyć podajniki papieru dla podawanych i wydrukowanych dokumentów (jeśli one sa teleskopowe). Przed użyciem należy upewnić się, że konstrukcja drukarki jest stabilna.
2. Jeśli macie jakieś pogniecione dokumenty, które są dla Państwa bardzo ważne, a chcecie przywrócić im były reprezentacyjny wygląd, to w tym przypadku możecie je wygładzić za pomocą drukarki. Wystarczy jedynie załadować dokument do podajnika i wysłać pusty dokument do wydrukowania. Po przejściu przez drukarkę papier wygładza się i staje się, jakby był niby świeżo wydrukowany. Wynika to z procesów termicznych wewnątrz drukarki.
3. Jeśli można prasować papier za pomocą drukarki, to dlaczego nie można prasować ubrań? Ciekawostka polega na tym, że można! Ale do tego potrzebujecie drukarkę szerokiego formatu. Dodatkowo można korzystać z drukarki jako suszarki z funkcją prasowania, ponieważ drukarka może nie tylko wygładzić, ale i wysuszyć pościel lub odzież. Jednakże, należy pamiętać o czarnych pasach, które mogą wystąpić ze względu na pozostały atrament. Dlatego najlepiej przeczyścić dysze drukarki zanim cokolwiek „wyprasujecie”.
4. Jeśli potrzebujecie policzyć pewną liczbę arkuszy lub notatek, także możecie skorzystać z drukarki. Wystarczy załadować papier do pojemnika, a następnie utworzyć nowy dokument z niezbędną liczbą pustych stron i wydrukujcie je. Drukarka zasygnalizuje, jeśli zabraknie kilku arkuszy lub zostawi wszystkie niepotrzebne arkusze w pojemniku podawania papieru.
5. Chcecie ozdobić swój dom? My mamy dla was kilka pomysłów na ten temat. Istnieją sposoby, aby drukować na drewnie, odzieży oraz innych żaroodpornych materiałach. Będzie potrzebowali jedynie stworzyć lustrzane odbicie tego, co chcecie wydrukować, a potem dwukrotnie wydrukować obrazek na jednym arkuszu papieru. Następnie przyłożcie równo wydruk do wybranego przedmiotu i przeprasujcie gorącym żelazkiem. To wszystko!
6. Jest jeszcze inny wariant tego, jak przenieść zdjęcia lub obrazki na pionową powierzchnie, takiej jak okno lub biblioteczka. Wydrukujcie lustrzane odbicie obrazu, naklejcie na niego taśme i porządnie go nawilżcie. Następnie należy odkleić taśmę samoprzylepną od wydruku i przykłaść go na powierzchnie potrzebnego przedmiotu. Potem powinniście przyciśnąć i przetrzeć taśmę za pomocą karty kredytowej, żeby upewnić się, że obraz został przenisiony. Po ukończeniu usuńcie taśmę. Enjoy.
7. Jesteście ciekawi sprawdzić, w jakim stopniu są niezawodne infraczerwone czujniki bezpieczeństwa? Wszystko, czego potrzebujecie – to laserowa drukarka z przypisaną adresą pocztową. Od razu po włączeniu alarmu, możecie zaczynać działać. Wyślijcie pare dokumentów do wydrukowania i czekajcie. Drukarka laserowa zacznie wypromieniować ciepło, które wyłapuja czujniki bezpieczeństwa. Właśnie dlatego postrzegają one proces drukowania jako próbę przeniknięcia obcej osoby do mieszkania i niezwłocznie włączą alarm.

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj