INKSYSTEM wziął udział w 15 Targach Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video 2012

FILM VIDEO FOTO 2012 za nami!

29-31 marca 2012 INKSYSTEM wziął udział w 15 Targach Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video 2012. Mieliśmy okazję przedstawić nasze produkty, które służą do obniżenia kosztu wydruku fotograficznego. Zawodowi fotografowie oraz goście naszego pawilonu sprawdzili i przekonali się w tym, że CISS INKSYSTEM pozwala istotnie zaoszczędzić czas i koszty, a tusze INKSYSTEM zachowują wierność oryginałowi oraz pozwalają na wydruk profesjonalnych zdjęć wspaniałej jakości.(Po przeczytaniu tego artykułu, zalecamy, aby przeczytać drukarka brother dcp j315w)

Tegoroczna jubileuszowa edycja Targów Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video - FILM VIDEO FOTO - była największym i najważniejszym wydarzeniem branżowym w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku targi odwiedziło ok. 14 000 osób. 150 wystawców po raz pierwszy zaprezentowało swoje produkty, najlepszy sprzęt oraz usługi w nowym Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym przy alei Politechniki 2 w Łodzi.

Obok możliwości zapoznania się z najnowszą ofertą firmy INKSYSTEM, odwiedzający FVF 2012 skorzystali także z bogatego cyklu konsultacji, prezentacji, spotkań i wystaw fotograficznych. INKSYSTEM przedstawiał produkty, które ułatwiają proces druku atramentowego oraz pozwalają na istotne zmniejszenie wartości druku rewelacyjnych zdjęć. Tego roku przedstawiliśmy systemy stałego zasilania, kartridże wielokrotnego napełniania oraz tusze różnego rodzaju do drukarek atramentowych, ploterów, urządzeń wielofunkcjonalnych.

Jednym z najbardziej atrakcyjnych naszych produktów pozostaje system stałego zasilania (CISS INKSYSTEM), który pozwala nie tylko zmniejszyć straty finansowe, lecz i oszczędzać czas. Podczas gdy niektórzy kupują nowe kartridże, posiadacz CISS INKSYSTEM po prostu korzysta z niego uzupełniając tusze w pojemnikach-donorach. Podkreślimy, że jednego napełnienia wystarczy na 2500 zdjęć 10x15 przy najlepszej jakości i 95% zadruku nośnika! To rewelacja!

Tu znajdziesz więcej informacji o targach:

INKSYSTEM oferuje ciss

Konsultacje na temat CISS

Porady na temat ciss

Wybor CISS

INKSYSTEM oferuje szeroką gamę materiałów eksploatacyjnych. Tylko u nas znajdziesz najlepszy sprzęt do druku atramentowego.

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj