Cena druku z systemem stałego zasilania atramentem CISS INKSYSTEM

Cena druku z Systemem stalego zasilania atramentem Inksystem

Drukarki atramentowe teraz wykorzystują się tak samo jak i laserowe, i oni nie są gorsze ani ze względu na jakość, ani na szybkość druku. Jedyna wada druku atramentowego – cena materiałów eksploatacyjnych. Kompania INKSYSTEM zmogła przeskoczyć ten barier, pokazując wszystkim, że druk atramentowy może być dostępnym każdemu.(Po przeczytaniu tego artykułu, zalecamy, aby przeczytać dcp j315w)

My proponujemy Państwu wykonać kilka nieskomplikowanych obliczeń, żeby zobaczyć to na własne oczy. Obliczenia zrobimy dla drukarki EPSON Stylus Photo T50, wykorzystując dla porównania standartowy komplet kartridżów EPSON i komplet atramentu fotograficznego INKSYSTEM.

Cena wydruku A4 przy 5% wypełnieniu

Atrament Cena średnia jednego kartridża Resurs jednego kartridża Cena odbitki
EPSON 7,5 ml. 20 $ 350 kartek 0.057 $
INKSYSTEM 100 ml. 6 $ 4650 kartek 0.0013 $

 

Obliczenia mówią sami za siebie. Wykorzystanie CISS pozwala otrzymywać ekonomię w 22 razy na każdej odbitki. Oprócz tego, jeżeli wykorzystywać atrament fotograficzny INKSYSTEM 1 000 ml, wydruk stanie w 50 razy tańszy.

Cena wydruku zdjęcia 10x15 przy 100% wypełnieniu bez granic (najpopularniejszy format)

Atrament Cena średnia jednego kartridża Resurs jednego kartridża Cena odbitki
EPSON 7,5 ml. 20 $ 140 kartek 0.14 $
INKSYSTEM 100 ml.

 

6 $ 1850 kartek 0.003 $

 

Nawet w przypadku drukowania kolorowych zdjęć oszczędności jest oczywiste. CISS pozwala na drukowanie zdjęć jest tańszy niż na zdjęciu. Trzeba powiedzieć o oryginalnych kaset?!

Należy zauważyć, że obliczenia zostały wykonane bez kosztów papieru fotograficznego, przy założeniu, że zdjęcia są drukowane na jednym rodzaju papieru. Również, gdy obliczenia nie biorą pod uwagę fakt, że nigdy nie jest oryginałem wkłady atramentowe zabrakło całkowicie, pozostawiając nieużywane od 20 do 65%(!!!) atramentem. Z atramentem CISS wydatkowane w całości. Ponieważ zbiorniki znajdują się na zewnątrz drukarki, można ręcznie kontrolować poziom atramentu.

Cokolwiek to było, to prosta matematyka. Wybierz tylko do Ciebie. Ale po co płacić więcej, ale mniej niż drukować?!

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj