Aktualizacja iOS aplikacji dla drukowania od Samsung

Mobilny druk od firmy Samsung został realnością latem 2011-go, a następnie jeszcze przetrwał przez kilka etapów rozwoju. Pierwszy etap formacji rozpoczęł się w sierpniu 2011 roku, gdy firma wyprodukowała linie drukarek (SCX-4729FW i ML-2955DW), które współpracują z takimi urządzeniami jak tablety oraz smartfony, oparte na systemie Android i iOS. Drukarki oraz wielofunkcyjne urządzenia zostały zaprojektowane, aby zapewniać działanie funkcji AirPrint, jest ona charakterystyczna tylko dla urządzeń HP (chociaż oprogramowanie znacznie się odróżnia). Później, w styczniu 2012 roku wypuścili kilka innych drukarek (ML-2160 i SCX-3400) z opcją WiFi Direct, z ulepszoną mobilną aplikacją. WiFi umożliwia podłączenie do drukarki telefonów komórkowych, aparatów fotograficznych, komputerów i podobnych urządzeń w taki sposób, że mogą one wymieniać dane oraz wykonywać drukowanie. W maju zostały przedstawione nowe aplikacje iOS dla wydrukowania za pomocą dewajsów Samsung. W tej wersji oprogramowania użytkownicy mogą drukować bez żadnych problemów, ponieważ nie wymaga ono instalacji żadnych sterowników.(Po przeczytaniu tego artykułu, zalecamy, aby przeczytać brother dcp j315w)

Aplikacje można znaleźć w on-line dostępie i pobrać bezpłatnie. Główną innowacją polega na tym, że dzięki systemowi iSO można drukować dokumenty Microsoft Word, Excel i PowerPoint, oraz pliki dołączone do e-mailów, możliwe jest wydrukowanie wybranych stron, drukowanie z cloud serwisów (w tym Google Docs), oraz drukować pliki, otrzymane od innych aplikacji. Oprócz tego, smartfony i tablety z zainstalowaną aplikacją posiadają możliwość znachodzić drukarkę w sieci lokalnej, zapisywać zeskanowane obrazy w formacie PDF, JPG lub PNG do mobilnych urządzeń użytkowników oraz drukować i kopiować za pomocą schowka.

Możecie Państwo pobrać mobilną aplikacje Samsung dla drukowania w Android Market, App Store, a także w Microsoft Store.Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj