Urządzenie wielofunkcyjne НР Photosmart C8100 z System Stałego Zasilania Atramentem Ciss

Wielofunkcyjne urządzenie, które jest idealnym zakupem do biura. Format A4, 4800x1200 dpi, 6 kolory, szybkość drukowania -. 34 stron / min, czytnik kart, wyświetlacz LCD, fax

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

Instalujesz CISS i drukujesz znacznie taniej

Wraz z rozwojem technik komputerowych, bez których nie może obyć się dziś niemal żaden dom lub biuro, rozwijał się również przemysł, związany z drukiem. Zwykle atramentówki były udoskonalane, i dziś już możemy korzystać z takich urządzeń wielofunkcyjnych jak НР Photosmart C8100. W nowoczesnej i eleganckiej obuwie producenci zamknęli szybką atramentówkę o wysokiej rozdzielczości, dokładny skaner i kopiarkę. By НР C8100 nie stał się uciążliwy pod względem finansowym warto zainstalować dodatkowy sprzęt - system stałego zasilania atramentem, czyli CISS. Oprócz ewidentnych plusów, takich jak:

 

  • zabezpieczenie głowicy i przedłużenie jej żywotności;
  • prostota obsługi i uzupełniania jednego koloru nawet w trakcie druku;
  • możliwość kontrolowania zużytego atramentu.

 

najważniejszą jego zaletą jest to, że umożliwia on wykorzystanie na danym modelu urządzenia wielofunkcyjnego tuszy-zamienników. Najbardziej cenione przez użytkowników są atramenty Inksystem. Wiadomo, że to tusze są najdroższym i zarazem najważniejszym materiałem eksploatacyjnym. Produkt Inksystem zapewnia wysoką jakość odbitek, a przy tym kosztuje kilkakrotnie mniej, niż mało wydajne oryginalne wkłady. Z zestawu zamienników, wlewanych do CISS, można wydrukować kilkadziesiąt razy więcej stron. Pamiętając o niskiej cenie płynu, korzyści finansowe są ewidentne.

Funkcje urządzenia wielofunkcyjnego HP Photosmart C8100 z CISS

Producent
HP (Hewlett Packard)

Technologia drukarki
Do drukarek atramentowych

Maksymalna rozdzielczość wydruku
1200x4800 dpi

Rozdzielczość obrazu MFP
Kopiowanie: 4800x1200 dpi
Drukowanie: Drukowanie w kolorze z komputera na 4800x1200 zoptymalizowanych dpi Skanowanie: 4800x1200 dpi

Liczba użytych kolorów w celu uzyskania obrazu
6

Wielkość i gęstość papieru
Waga: Podajnik 1: A4 od 60 do 90 g / m², koperty HP: od 60 do 90 g / m², karty HP: do 200 g / m², papier fotograficzny HP do 280 g / m², Podajnik 2: Papier fotograficzny HP 10 x 15 cm do 280 g / m ². Nośniki: Papier (zwykły, do drukarek atramentowych, fotograficzny), koperty, etykiety, karty (indeksowe, okolicznościowe), folie do nadruków na koszulki, płyty CD / DVD poprzez wbudowany LightScribe CD / DVD.

Prędkość druku
Prędkość kopiowania, 34 stron / minutę (b / w A4), 33 stron / min (A4 kolor). Prędkość drukowania-34 str. / min (B / W A4), 33 stron / min (A4 kolor).

Obsługiwane karty pamięci
CompactFlash ™, xD, Secure Digital (SD) / Multimedia Card (MMC), SDHC, HDMMC, MMCplus, Memory Stick ® (MS), MS Pro, MS Duo, MS Pro Duo z adapterem (brak w zestawie, należy zakupić osobno): miniSD , SDmicro, MMCmobile, MS micro

Obsługiwane systemy operacyjne
Microsoft ® Windows ® 2000 (SP3 lub nowszy), XP Home, XP Professional, certyfikat Microsoft Windows Vista ®, Mac OS X 10.3.9, Mac OS X 10.4, Mac OS X v 10.5; W systemie Windows ® 2000 niektóre funkcje mogą być niedostępne

Żywność
Maksymalnie 36 W, 8,7 W (tryb gotowości) 7,2 W (tryb gotowości), maksymalnie 0,6 W (wyłączone)

Interfejs
Ethernet (RJ-45), Wi-Fi, Bluetooth, USB 2.0

Waga (kg)
11.4 kg

Wymiary (dł. x szer. x wys.) mm
448x216x392 mm

Dostawa
Drukarki HP Photosmart C8100, skanera, kopiarki, "wszystko w jednym" oprogramowanie HP Photosmart Essential, instrukcja instalacji / instrukcja obsługi, przewód zasilający, HP Photosmart C8100 CISS, ubrany z atramentem (130 ml dla każdego koloru), karta gwarancyjna, instrukcja instalacji i eksploatacji CISS

Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj urządzenia
MFPUWAGA: podana cena obowiązuje tylko przy zakupie drukarki z systemem stałego zasilania CISS INKSYSTEM. Firma INKSYSTEM nie sprzedaje urządzeń drukujących bez systemów stałego zasilania.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj