EPSON Stylus Photo TX800FW

Urządzenie wielofunkcyjne z sensorowym panelem sterowania, wbudowanym faksem i WiFi.
Format A4, 5760 x 1440 dpi, 6 kolorów, rozmiar kropli 1.5 pl, szybkość druku – 10x15 cm – 12 sekund, automatyczny podajnik oryginałów, W

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

Przegląd wielofunkcyjnego urządzenia Epson Stylus Photo TX800FW

Przedstawiona Państwa uwadze wielofunkcyjna drukarka atramentowa Epson TX800FW będzie dobrym pomocnikiem do stworzenia laboratorium fotograficzne w domu. Drukarka ta posiada wszystkie niezbędne funkcje po to, aby wydrukować zdjęcia szybko i o doskonałej jakości. To wielofunkcyjne urządzenie jest niezbędnym narzędziem dla fotografów- amatorów, ponieważ główną cechą Epson TX800FW jest możliwość sterowania urządzeniem bez podłączania do komputera za pomocą ekranu LCD.

Opis możliwości technicznych wielofunkcyjnego urządzenia Epson Stylus Photo TX800FW

Dana drukarka wszystko-w-jednym Epson TX800FW jest przeznaczona przede wszystkim do druku zdjęć o wysokiej jakości. Wraz z jego pomocą, nawet w warunkach domowych można stworzyć własne laboratorium fotograficzne bez utraty jakości drukowanych zdjęć i zaoszczędzać pieniądze. Osiągnąć to pozwalają możliwości techniczne drukarki, a przede wszystkim maksymalna rozdzielczość druku – 5760x1440 dpi.

Wydruki kolorowe, zarówno jak i monochromatyczne, Epson TX800FW dokonuje się z szybkością 40 stron na minutę przy maksymalnym formacie A4. Dzięki takim nowoczesnym możliwościom technologicznych, zapewnia się wygodne, szybkie i ekonomiczne wykonania wszystkich zadań drukarki. Za pomocą tego modelu można również drukować na różnych nośnikach. Warto zauważyć, że w celu zapewnienia wysokiej jakości drukowania w domu, również będzie idealne bezprzewodowe wielofunkcyjne urządzenie Epson Expression Home XP-305.

System CISS dla urządzenia Epson TX800FW

Wyposażona w system stałego zasilania atramentem wielofunkcyjna atramentowa drukarka Epson TX800FW zapewni sukces w pracy z dużą ilością wydruków, a także zaszczędzi Państwa pieniądze na materiałach eksploatacyjnych. Zainstalowany CISS może zmniejszyć koszt wydruków, czyli taniej bedzie drukować atramentówką, niż drukarką laserową. Jakościowy atrament pozwoli zachować wszystkie kolory i półcienie oryginalnego obrazu. Korzystując z systemu CISS w Epson TX800FW, przekonacie się, że atrament na wydrukowanych zdjęcia nie rozmaże się. Oprócz prezentowanego modelu wielofunkcyjnego urządzenia zasługuje na uwagę inny model od tego samego producenta – wielofunkcyjna drukarka Epson L210.

Niezawodnie wielofunkcyjne urządzenie Epson TX800FW

Doskonale wyposażona ze względu technicznego, drukarka wszystko-w-jednym Epson TX800FW zostanie niezastępiona przedewszystkim dla osób, które zajmują się profesjonalną fotografią. Dzięki drukującej głowice o nazwie Micro Piezo zapewnia się wysoka jakość oraz precyzyjność przesyłania obrazów do wydruku, a także szybkość wszelkich dokumentów, a zwłaszcza fotografii. Wygodny panel sterowania urządzenia, pozwala rozwiązać wszystkie zadania w jak najkrótszym czasie i bez pośriednictwa komputera. Prosty interfejs oraz kompatybilność z wieloma systemami operacyjnymi nie będzie powodować żadnych trudności w pracy, lecz przeciwnie, pozwoli cieszyć się procesem drukowania.

Należy również zauważyć, że duża różnorodność formatów wydruków urządzenia Epson TX800FW przypadnie do gustu miłośnikom fotografii, gdyż jest to jeden z najważniejszych aspektów przy wyborze sprzętu do pracy zawodowej. Dany model wielofunkcyjnego urządzenia wyposażony jest w czytnik kart pamięci, który współdziała ze wszystkimi rozpowszechnionymi typami kart pamięci od różnych producentów. Porównujac model danej drukarki, która przeznaczona jest do drukowania zdjęć, z wieloma innymi drukarkami, należy zauważyć jej uniwersalność, niezawodność i łatwość w użytkowaniu.

producent
Epson

Technologia drukarek Epson TX800FW
do drukarek atramentowych

Maksymalna rozdzielczość wydruku
5760h1440 dpi

Liczba użytych kolorów w celu uzyskania obrazu
6

Wielkość i gęstość papieru
10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 20 x 30 cm, 3,5 x 5 ", 4 x 6', 5 x 8', 8'x 10 9 x 13 cm, A5, A6, B5 , CD / DVD 12 cm, CD / DVD 8 cm, Koperta C6 (162 x 114 mm), Koperta DL (220 x 110 mm), Koperta nr 10 (241,3 x 104,8 mm), Executive, Half Letter, Legal, Letter, Panoramiczny (210 x 594 mm), koperty

Prędkość druku
40 stron / minutę (b / w A4), 40 stron / min (kolor, A4)

Granice obszaru wydruku
0 mm górny, dolny, lewy, prawy / 3 mm górny, dolny, lewy, prawy

Monitor LCD
8,9 cm, TFT

Obsługiwane karty pamięci
Bez karty: CompactFlash, Microdrive, Memory Stick, MagicGate Memory Stick, Memory Stick PRO, SD Card (SDHC), MicroSD, MultiMedia Card, xD-Picture Card, xD-Picture Card-M, xD-Picture Card-H. Z adapterem: Memory Stick Duo, Mini SD, Micro SD, Memory Stick PRO Duo, MagicGate Memory Stick Duo, mini SDHC

Obsługiwane systemy operacyjne
Mac OS X 10.3.9 i powyżej *, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows 98SE **, Microsoft Windows Me, Microsoft Windows XP, Microsoft Windows XP x64

interfejs
Ethernet (RJ-45), Wi-Fi, USB 2.0

Waga (kg)
8,10
 
Wymiary (dł. x szer. x wys.) mm
446x198x385

Zostaw opinię

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj