EPSON Stylus Photo TX700W

Centrum fotograficzne Epson Stylus Photo TX700W jest nowym wielofunkcyjnym urządzeniem dla fotoamatorów.
Format A4, 5760 x 1440 dpi, 6 kolorów, rozmiar kropli 1,5 pl, maksymalna szybkość druku – 40 kartek/min, WiFi, wyświetlacz LCD.

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

Zainwestuj w CISS i drukuj taniej

Wiadomo, że urządzenia wielofunkcyjne to same plusy, gdyż cały niezbędny sprzęt biurowy znajduje się w jednym, zgrabnym opakowaniu. Na przykład model EPSON Stylus Photo TX700W posiada dane techniczne, które od lat całkowicie zadowalają wielu użytkowników: dobrą prędkość druku, pojemne podajniki papieru, skaner i kserokopiarka, atramentówka z rozdzielczością. Jedyną wadą sprzętu jest wysoka cena atramentów, która właściwie jest podstawą ogólnych kosztów eksploatacji. Dlatego też specjaliści radzą, by nabywać Epson TX700W wraz z systemem CISS. Jest to nieskomplikowany pod względem konstrukcji sprzęt, który umożliwia korzystanie z zamiennych atramentów Inksystem, gdyż pojemniki na atrament w tym przypadku znajdują się na zewnątrz.

Zaletami korzystania z CISS i atramentów Inksystem są:

  • obniżenie kosztów druku, gdyż sam tusz kosztuje znacznie mniej (nie przepłacamy za reklamę, jak w przepadku oryginałów);
  • kilkakrotne zwiększenie ilości drukowanych stron z jednego zestawu kolorów;
  • idealna jakość wydruków, nawet na kończącym się płynie;
  • prostota użycia i uzupełniania kończącego się koloru. Możliwe nawet bez wstrzymywania druku.

 

Obliczenia finansowe są proste: im tańsze są materiały eksploatacyjne, tym tańszy jest druk. Tusze Inksystem nie kosztują kroci, starcza ich na długi czas i ogromną ilość stron, a co najważniejsze nie ustępują w niczym oryginalnym wkładom.

Producent
Epson

Technologia drukarek Epson TX700W
do drukarek atramentowych

Maksymalna rozdzielczość wydruku
5760h1440 dpi

Liczba użytych kolorów w celu uzyskania obrazu
6

Wielkość i gęstość papieru
10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 20 x 30 cm, 3,5 x 5 ", 4 x 6', 5 x 8', 8'x 10 9 x 13 cm, A5, A6, B5 , CD / DVD 12 cm, CD / DVD 8 cm, Koperta C6 (162 x 114 mm), Koperta DL (220 x 110 mm), Koperta nr 10 (241,3 x 104,8 mm), Executive, Half Letter, Legal, Letter, Panoramiczny (210 x 594 mm), koperty

Prędkość druku
40 stron / minutę (b / w A4), 40 stron / min (kolor, A4)

Granice obszaru wydruku
0 mm górny, dolny, lewy, prawy / 3 mm górny, dolny, lewy, prawy

Monitor LCD
6,3 cm

Obsługiwane karty pamięci
Bez karty: CompactFlash, Microdrive, Memory Stick, MagicGate Memory Stick, Memory Stick PRO, SD Card (SDHC), MicroSD, MultiMedia Card, xD-Picture Card, xD-Picture Card-M, xD-Picture Card-H. Z adapterem: Memory Stick Duo, Mini SD, Micro SD, Memory Stick PRO Duo, MagicGate Memory Stick Duo, mini SDHC

Obsługiwane systemy operacyjne
Mac OS X 10.3.9 i powyżej *, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows 98SE **, Microsoft Windows Me, Microsoft Windows XP, Microsoft Windows XP x64

interfejs
USB 2.0 Hi-Speed (dla komputerów PC / Mac)

Waga (kg)
9.3
 
Wymiary (dł. x szer. x wys.) mm
446h385h150


Proponujemy również
Epson Expression Home XP-405WH
Epson WorkForce Pro WP-M4525DNF

Zostaw opinię

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj