EPSON Stylus Photo TX650

Stylowe i wygodne centrum fotograficzne do drukowania, skanowania i kopiowania zdjęć.
Format A4, 5760 x 1440 dpi, 6 kolorów, rozmiar kropli 1,5 pl, szybkość druku – 10x15 cm – 12 sekund, druk na CD/DVD, gniazdka do kart pamięci.

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

Krótko o urządzeniu wielofunkcyjnym Epson Stylus Photo TX650

Dla fotografów zawodowych i amatorów Epson opracował nowe wielofunkcyjne centrum fotograficzne - Epson Stylus Photo TX650, który składa się z drukarki, skanera i kopiarki. Wysoka jakość i szybkość drukowania, szybkie kopiowanie dokumentów i druk na papierze fotograficznym - to wszystko i nawet wiele więcej łączy się w tym modelu.

Techniczne charakterystyki Epson TX650

Podczas projektowania drukarki wszystko-w-jednym Epson TX650 producenci postawili przede wszystkim na szybki i wysokiej jakości druk, co im się w pełni się udało. Urządzenie można nazwać domowym laboratorium fotograficznym, ponieważ jakość wydruku jest na najwyższym poziomie. Cel ten został osiągnięty dzięki atramentowemu piezoelektrycznemu druku, a także za pomocą sześcio kolorowego systemu wodorozpuszczalnego atramentu Epson Claria. Do tego, drukująca głowica Epson Micro Piezo w połączeniu z innowacyjnym fotoatramentem zapewnia rozmaitość kolorów oraz pomaga tworzyć jaskrawe zdjęcia o wysokiej rozdzielczości. Najlepsze wyniki zostały osiągnię na firmowym papierze Epson, ponieważ jego skład chemiczny został zaprojektowany specjalnie dla danego tuszu.

Producent obiecuje, że jasność drukowanych zdjęć pozostanie taka samą nawet przez 200 lat, jeśli będą chronione w albumie i do 98 lat, jeśli staną w ramce. Minimalny rozmiar kropli stanowi 1,5 pikolitrów, a maksymalna rozdzielczość obrazu do wydruku – 5760x1440 dpi. Szyskość wydruku Epson TX650 kolorowych zdjęć przekroczyła szybkość druku czarno-białych zdjęć, mianowicie 38str/min i odpowiednio 37str/min. Na przykład, szybkość drukowania fotografii kolorowej bez marginesów 10x15cm nie trwa dłużej, niż 12 sekund, co jest bardzo wysokim wskaźnikiem.

Skaner zaprojektowany jest według technologii CIS. Ten sprzęt o rozdzielczości 1200x2400 dpi zapewnia szybi skan dokumentów i zdjęć, oraz rejestruje nawet najmniejsze szczegóły na oryginałach. Oprogramowanie drukarki zakłada trzy tryby skanowania: automatyczny, prosty i profesjonalny. Maksymalny rozmiar skanowanych dokumentów stanowi 216x297 mm. Szybkość skanowania kolorowych dokumentów w formacie A4 wynosi 28 ms/linia, a czarno-białych - 10 ms/linia. Skanowanie dokumentów jest możliwe bez korzystania z komputera osobistego, tzn odskanowane materiały można zapisać od razu na kartę pamięci. Kopiarka Epson Stylus Photo TX650 pozwala dokonać do 99 kopii. Zakres zoomu przy kopiowaniu może być od 25 do 400%. Odpowiednikiem opisywanego urządzenia jest wcześniejszy model Epson Expression Premium XP-600, który również jest wart Państwa uwagi.

Kompaktowe i praktyczne urządzenie Epson Stylus Photo TX650

Wielofunkcyjne urządzenie Epson TX650 pozwala na drukowanie zdjęć oraz kopiowanie fotografii i dokumentów, nawet bez podłączania go do komputera. Użytkownik może szybko przeglądać, wybierać i wysyłać zdjęcia do drukarki za pomocą 6,3-calowego ekranu LCD - po tym jak włoży kartę pamięci z aparatu fotograficznego do gniazda wielofunkcyjnego urządzenia. Ponadto, za pomocą wyświetlacza LCD i specjalnego oprogramowania, można edytować zdjęcia, a nawet drukować obrazy na powierzchni płyt CD/DVD.

Dla ułatwienia korzystania drukarka wszystko-w-jednym Epson TX650 wyposażona jest w panel sterowania. Pod panelem sterowania znajduje się zwykły port USB i gniazda dla większości typów kart pamięci. Można też użyć zwykłego pen-driwa, a także drukować bezpośrednio z aparatu fotograficznego w trybie PictBridge. Dzięki funkcji Bluetooth tą urządzenie może być używane na odległość. Jednak po to, aby skorzystać z tej funkcji, trzeba będzie dokupić adapter Bluetooth C12C824383.

Wielofunkcyjną atramentową drukarkę Epson TX650 można określić jako dość kompaktowe urządzenie. Jego wymiary to 450x195x386 mm. A w przypadku korzystania z bezprzewodowej funkcji drukowania, można zwolnić miejsce pracy poprzez umieszczenie drukarki w dalnym kącie biura. Cała obudowa urządzenia, za wyjątkiem przedniego panelu, składa się z matowego pokrycia. Dzięki temu na korpusie nie będą zostawać ślady po odciskach palców.

Oszczędność podczas druku

Wielofunkcyjna atramentowa drukarka Epson TX650 używa oddzielne kartridże o sześciu kolorach. Jest to bardzo wygodne, ponieważ przy skończeniu się tuszu należy wymienić tylko ten jeden zużyty zbiornik. Oprócz tego można do danego urządzenia wielofunkcyjnego jest możliwość podłączenie System stałego zasilania atramentem (CISS), który w ostatnich latach w coraz większym stopniu jest wykorzystywany przez fotografów, zwłaszcza amatorów. Wystarczy tylko spojrzeć czasem na poziom atramentu w zbiornikach i w czasie go dolewać. Ale najważniejsze, że dzięki CISS możliwe jest zmniejszenie kosztów drukowania od 20 do 50 razy i ustabilizować jakość druku, niezależnie od poziomu tuszu w pojemnikach.

Podsumowując, możemy powiedzieć, że model Epson TX650 - to jest doskonały wybór. Urządzenie zapewnia wysoką jakość wykonania podstawowych zadań, współpracuje z różnymi nowoczesnymi technologiami, ma niewielkie rozmiary i może zastąpić profesjonalny fotograficzny centrum w warunkach domowych. Na oddzielną uwagę zasługuje drukarka fotograficzna Epson Stylus Photo RX590, która jest podobna do technicznych charakterystyk Epson Stylus Photo TX650, ale ma nieco inny charakterystyczny dizajn.

Epson stylus photo TX650 – przedstawiciel i topowiec serii "sześćsetnych" drukarek Epson

Kupując epson TX650 z Systemem stałego zasilania atramentem CISS a napełnionymi pojemnikami, otrzymujesz 30-razową oszczędność. Przecież obniżasz koszty druku i podwyższasz czas druku bez przerwy. Objętość pojemników na atramenty wynosi 130ml na każdy kolor. A przypomnimy, że system druku 6-kolorowy w tym urządzeniu wielofunkcyjnym. Standardowa paleta CMYK dopełniona jasnopurpurowym a niebieskim kolorami. W porównaniu z Epson Stylus Office BX320FW, naprzykład, dysz mniej – tylko po 90 na każdy z kolorów, zamiast 180. Lecz na objętość kropli atramentów to nie wpłynęło – tak samo stanowi do 1,5pl. Tusz się wykorzysta zwykła - Epson Claria™ Photographic.

Rozdzielczość drukarki została taka sama – 5760x1440dpi – standardowe rozwjązanie dla większości drukarek Epson. Rozdzielczość skanera u "sześćsetych" mniej – 1200x2400dpi. Chociaż i tego starczy dla domowej drukarki fotograficznej. Szybkośc druku na minutę wynosi 37 czarno-białych stron i 38 stron kolorowych. Zdjęcie 10x15cm da się wydrukować w ciągu 12 sekund. Wskaźnik niezły nawet dla laserowych drukarek. Zresztą, TX650 – dobry zwolennik px650 a przedstawiciel fotograficznych drukarek.

Specyfikacje urządzenia wielofunkcyjnego EPSON Stylus Photo TX650 z CISS INKSYSTEM

Rodzaj urządzenia Epson TX650:
sześciokolorowy (CLcMLmYK)
 
Technologia druku Epson C91:
Atramentowa (piezoelektryczna)
 
Maksymalna szybkość druku (dpi):
5760 x 1440
 
Oddzielne kartridże:
Tak
 
Rodzaj atramentów:
wodorozpuszczalne
 
Minimalny rozmiar kropli (pl):
1.5
 
Konfiguracja dyszy:
540 dyszy: 90 х 6 (czarny, cyjan, jasny cyjan, magenta, light magenta, żółty)
 
Formaty nośników:
A4, A5, A6, B5, 10х15 cm (4x6"), 13х18 cm (5x7"), 9x13 cm (3.5x5"), 13x20 (5x8"), 20x25 (8x10"), 102х181 mm, Legal, Letter, Half Letter, koperty С6, DL, N10, custom CD/DVD 12 cm, 8 cm
 
Podawanie papieru:
Podajnik papieru: 120 arkuszy/zwykły papierо А4 (75 g/m2)
 
Szybkość druku:
Tekst A4, tryb czarno-biały, Economy Mode, 37 str/min
Tekst A4, tryb kolorowy, Economy Mode 38 str/min
 
Liczba kopii:
od 1 do 99
 
Skalowanie (%):
od 25 do 400
 
Marginesy:
standardowe, bez marginesów, custom

Rodzaj skanera:
kolorowy, płaski
 
Maksymalny rozmiar:
A4

Maksymalny obszar skanowania:
216 х 297 mm
 
Rozdzielczość optyczna (dpi):
1200х2400 dpi
 
Szybkość skanowania:
Tekst A4, tryb czarno-biały (msek/linię) 10 (1200 dpi)
Tekst A4, tryb kolorowy (msek/linię) 28 (1200 dpi)

Dodatkowa informacja
Skanowanie na kartę pamięci (bez PC): tak

Obsługiwane karty pamięci:
4 gniazda, wsparcie dla:
Bez karty: CompactFlash, Memory Stick MagicGate, Memory Stick PRO, SD, SDHC, MultiMedia Card, xD-Picture Card, xD-Picture Card Typ-M, Picture Card Typ-M +, xD-Picture Card Type-H, MMCplus
Poprzez adapter: Mini SD, Mini SDHC, Micro SD, Memory Stick PRO Duo, MagicGate Memory Stick Duo, MMCmobile, MMCmicro
 
LCD:
Tak, 6,3 cm - Ekran LCD
 
Drukowanie bezprzewodowe (bez PC):
Poprzez Bluetooth (opcjonalny C12C824383), IrDA
 
Obsługiwane systemy operacyjne:
Mac OS X 10.3.9 i powyżej *, Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows Me, Microsoft Windows XP, Microsoft Windows XP Professional x64 Edition
* - Niektóre zastosowania i / lub funkcje mogą nie być obsługiwane na komputerach Mac
 
Interfejsy:
USB 2.0 Hi-Speed
 
Zalecana konfiguracja komputera:
Windows 2000 (Pentium 300 MHz, pamięć (RAM) 128 MB wolnego miejsca na dysku twardym (HDD) 500 MB)
Windows Me / Windows XP (Pentium 300 MHz, pamięć (RAM) 128 MB wolnego miejsca na dysku twardym (HHD) 550 MB)
Mac OS X 10.3.9 lub nowszy (500 MHz lub Intel CPU, pamięci operacyjnej (RAM) 256 MB wolnego miejsca na dysku 1,6 GB)
 
Napięcie zasilania:
220-240 w
 
AC (Hz)
50-60

Temperatura pracy (C):
10 do 35
 
Wymiary (szerokość x głębokość x wysokość)
standardowe 450 x 386 x 195, podczas drukowania 450 x 608 x 282
 
Wsparcie dla DPOF:
tak
 
Obsługa standardu PictBridge:
tak

Zawartość zestawu:
Urządzenie wielofunkcyjne Epson Stylus Photo TX650, CD z oprogramowaniem, instrukcja instalacji, napełniony atramentem CISS do Epson TX650 (130 ml w każdym kolorze), karta gwarancyjna, instrukcje montażu i eksploatacji CISS.

Wkłady:
Startowe wkłady nie są dołączone, urządzenie jest wyposażone w system CISS

Warunki sprzedaży:
Koszt drukarki/MFP obowiązuje przy zakupie zestawu z alternatywnymi materiałami eksploatacyjnymi INKSYSTEM.

Gwarancja:
24 miesiące

Typ urządzenia Epson TX650:
MFP
UWAGA: podana cena obowiązuje tylko przy zakupie drukarki z systemem stałego zasilania CISS INKSYSTEM. Firma INKSYSTEM nie sprzedaje urządzeń drukujących bez systemów stałego zasilania.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj