EPSON Stylus Office TX600FW

Epson Stylus TX600FW jest jedną z najpopularniejszych drukarek produkowanych przez Epson w naszym czasie.
Format A4, 5760 x 1440 dpi, 4 kolory, rozmiar kropli 2 pl, maksymalna szybkość druku – 38 kartek/min (tryb czarnobiały), Wi-Fi.

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

Przegląd urządzenia wielofunkcyjnego Epson Stylus Office TX600FW

Jednym z najnowszych produktów firmy Epson jest wielofunkcyjna drukarka atramentowa Epson TX600FW. Jest ona niezbędnym rozwiazaniem technicznym w każdym biurze. Główną zaletą tego wielofunkcyjnego urządzenia jest znaczna prędkość, jak również i imponująco wielka ilość przydatnych funkcji w urządzeniu, dzięki którym macie możliwość zaoszczędzić czas i wydane pieniądze. Łatwość sterowania urządzeniem Epson TX600FW zapewniona jest dzięki dużemu ekranowi LCD oraz wygodnemu panelowi sterowania drukarki. Rozwiązanie i wykonania zadań ułatwia się także poprzez możliwość pracy bez korzystania z komputera.

Specyfikacja drukarki Epson Stylus Office TX600FW

Podczas wykonywania dużej liczby wydruków za pomocą opisywanej drukarki, użytkownik uzyskuje doskonałe wyniki przez bardzo krótki czas. Drukarka wszystko-w-jednym Epson TX600FW posiada takie funkcje jak: kopiowanie, skanowanie oraz faksowanie dokumentów o wielu stronach. To wszystko drukarka wykonuje szybko, a wydruki trzymujemy bez żadnej utraty jakości. Prędkość druku zarówno kolorowych dokumentów jak i czarno-białych stanowi 38 stron na minutę, przy czym podczas wydruku można używać różnorakie nośniki i wszelkie możliwe formaty papieru.

Dostępna w Epson TX600FW funkcja bezprzewodowego podłączania razem z wbudowaną kartą sieciową umożliwia wspólną prace z urządzeniem od razu dla kilku użytkowników, a to oznacza, że ta drukarka gwarantuje praktyczność i wygodę biurowej pracy dla grupy pracowników. Również nowoczesne technologie, takie jak Wi-Fi oraz Bluetooth będą niezbędne w dużych firmach. Uzyskać dobrą jakość podczas drukowania zdjęć i zwykłych dokumentów można również wykorzystując wielofunkcjonalne urządzenie Epson Expression Home XP-302.

Zastosowanie systemu stałego zasilania atramentem w urządzeniu wielofunkcyjnym Epson Stylus Office TX600FW

Dla wygodnego, szybkiego i oszczędnościowego wykonania zadań, oprócz aspektów technicznych, jest także specjalnie przeznaczony wbudowany w wielofunkcyjną atramentową drukarkę Epson TX600FW system stałego zasilania atramentem. Przede wszystkim, przy wbudowanym oryginalnym CISS można znacznie obniżyć koszty drukowania – w porównaniu z zastosowaniem w pracy drukarki laserowej dla wydruku dużej ilości dokumentów. Wydrukowane obrazy i dokumenty zachowują początkową jakość i są odporne od rozmazywania atramentu. Dzięki takiej praktyczności, dosyć kompaktowemu rozmiarowi oraz różnym nowoczesnym ulepszeniom technicznym opisywane urządzenie Epson TX600FW jest po prostu niezbędne w pracy dla dużych firm. Dla pracy w biurze lub w domowych warunkach również dobrze będzie spisywała się jeszcze jedna zaprezentowana przez firmę drukarka – Epson WorkForce Pro WP-4095DN.

Niezawodny pomocnik dla pracy w biurze

Używając w pracy drukarkę wszystko-w-jednym Epson TX600FW, każda firma zaoszczędzi czas, pieniądze oraz otrzyma wiele zalet w porównaniu do korzystania z innych modeli drukarek. Dzięki stałej jakości i stosowaniu główicy drukującej Micro Piezo w opisywanym modelu drukarki, zabezpieczona jest wysoka jakość obrazów oraz szybkość podczas drukowania jakiegokolwiek rodzaju dokumentów.

Wyposażony w wiele nowoczesnych technologii, formaty oraz nośniki druku, Epson TX600FW – to nie tylko niezawodne urządzenie dla pracy z dużą ilością dokumentów, ale jest także gwarancją wysokiej jakości wszystkich dokumentów, które zostaną wydrukowane z jego pomocą. Model ten zaprojektowany jest specjalnie dla miłośników współczesnej użytkowej techniki w przystępnej cenie.

Producent
Epson

Technologia drukarek Epson TX600FW
do drukarek atramentowych

Maksymalna rozdzielczość wydruku
5760h1440 dpi

Liczba użytych kolorów w celu uzyskania obrazu
4

Wielkość i gęstość papieru
10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 20 x 30 cm, 3,5 x 5 ", 4 x 6', 5 x 8', 8'x 10 9 x 13 cm, A4, A5, A6 , B5, Koperta C6 (162 x 114 mm), Koperta DL (220 x 110 mm), Koperta nr 10 (241,3 x 104,8 mm), Letter Half, Legal, Letter. 60-95g/m2

Prędkość druku
38 stron / min. (B / W i kolor)

Monitor LCD
Ekran LCD 6,3 cm do przeglądania i edycji zdjęć

Obsługiwane karty pamięci
Stick, Memory Stick PRO MagicGate Memory Stick, Multi Media Card, xD-Picture Card, xD-Picture card Type-M, xD-Picture card Type-H, SD, SDHC. Poprzez adapter: MagicGate Memory Stick Duo, Memory Stick Duo Memory Stick PRO Duo, miniSD, miniSDHC, microSD, microSDHC

Obszaru wydruku Epson TX600FW
210 x 297 mm

Obsługiwane systemy operacyjne
Mac OS X 10.3.9 i powyżej *, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows XP, Microsoft Windows XP x64

interfejs
Wi Fi, Bluetooth (z adapterem)

Waga (kg)
8.3

Wymiary (dł. x szer. x wys.) mm
461h346h236

Zostaw opinię

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj