EPSON Stylus TX117

Jakościowy druk, skanowanie i kopiowanie, optymizowana rozdzielczość druku.
Format A4, 5760 x 1440 dpi, 4 kolory, rozmiar kropli 4 pl, maksymalna szybkość druku – 30 kartek/min (tryb czarnobiały).

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

Przegląd wielofunjcyjnego urządzenia Epson Stylus TX117

Przeznaczona dla najbardziej komfortowego użytku, drukarka wszystko-w-jednym Epson TX117, jest wielofunkcyjnym urządzeniem dla drukowania zdjęć o wysokiej jakości w warunkach domowych. Zainstalowane w urządzeniг nowoczesne technologie pozwalają na kopiowanie, drukowanie i skanowanie wszystkich materiałów szybko oraz bez utraty jakości w bardzo krótkim czasie. Drukarka Epson TX117 jest określona przez producenta jako urządzenie w przystępnej cenia dla stworzenia laboratorium fotograficznego w warunkach domowych. Bezprzewodowy dostęp, a także kompaktowe wymiary sprawiają, że model ten jest łatwy w użyciu przy każdej wielkości biura lub pokoju.

Techniczne możliwości drukarki

Wielofunkcyjna drukarka atramentowa Epson TX117 pozwala wykonywać wiele różnych funkcji z dokumentami oraz zdjęciami o wysokiej rozdzielczości dla druku zarówno jak i dla kopiowania - 5760x1440 dpi. Skanowanie dokumentów odbywa się przy rozdzielczości 600x1200 dpi. Biorąc pod uwagę precyzyjny i jakościowy druk za pomocą drukującej głowicy Micro Piezo, dany model drukarki wykonuje drukowanie dokumentów oraz zdjęć z bardzo dużą szybkością – wydruk monochromatycznego dokumentu w formacie A4 wynosi 28 stron na minutę, a w kolorze – 14 stron na minutę.

Dla wielu osób taka drukarka wszystko-w-jednym Epson TX117 będzie dobrym zakupem. Przede wszystkim, to urządzenie jest tanie, to znaczy, że bez utraty jakości użytkownik może kupić wszystko, co potrzebne mu dla szybkich precyzyjnych wydruków, co zapewnia dane wielofunkcyjne urządzenie. Ponadto, również doskonałe wydruki możecie otrzymać, wykorzystując kolejny model od producenta – drukarkę Epson Expression Home XP-405.

Zainstalowany w wielofunkcyjnym urządzeniu system CISS

Przedstawiony model drukarki Epson TX117 wyposażony jest w system stałego zasilania atramentem. System ten zapewnia znacznie niższe koszty materiałów eksploatacyjnych, najbardziej zauważymy to w przypadku drukowania dużej ilości dokumentów. Należy zauważyć, że model drukarki w zestawie z systemem CISS zawiera 6 kolorów zbiorników, które już są napełnione tuszem po 130 ml każdy. Główna zaleta systemu polega na tym, że urządzenie jest znacznie wygodne w użyciu: konrolować zużycie atramentu podczas druku jest bardzo prosto, także nie ma żadnej potrzeby wymieniać materiały eksploatacyjne - wystarczy jedynie dolewać tusz do zbiorników.

Za pomocą drukarki wszystko-w-jednym Epson TX117 wyposażonej w CISS, można drukować wszelkie dokumenty i obrazy na różnych nośnikach bez utraty jakości, ale z precyzyją wszystkich kolorów. Kupując inną drukarkę Epson L550, użytkownik również otrzyma dobrą jakość drukowanych materiałów w bardzo przystępnej cenie.

Niezastępione w pracy wielofunkcyjne urządzenie

Przedstawiony przez producenta model wielofunkcyjnego urządzenia Epson TX117 spodoba się użytkownikom, którzy są przyzwyczajeni otrzymywać wszystko, czego potrzebują i to w jednym urządzeniu technicznym. Wygodne, szybkie i oszczędne w zakresie wykonania zadań – to są te rzeczy, które odróżniają ten model od innych drukarek. Takie urządzenie wielofunkcyjne jak drukarka wszystko-w-jednym Epson TX117 zapewnia możliwość drukowania na różnych nośnikach, a także w wielu innych formatach wydruku. Kompaktowe wymiary wielofunkcyjnego urządzenia pozwalają na jego umieszczenia nawet na najskromniejszym obszarze pracy.

Typ urządzenia Epson TX117
MFP

Rodzaj druku
płyn

Maksymalny rozmiar
A4

Pozwolenie na drukowanie / kopiowanie, dpi
5760x1440

Funkcje drukarki Epson TX117
Prędkość druku w B / W stron / min (A4) 28
Prędkość druku w kolorze., P / min (A4) 14

Funkcje kopiarki
Skalowanie 25-400%

Ogólna charakterystyka
Maksymalna pojemność podajnika na stronie 100.
Interfejs USB +

Waga
4.6

funkcji skanera
skaner +
Rozdzielczość dpi 600x1200

Zostaw opinię

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj