EPSON Stylus TX109

Stylowe i ekonomiczne urządzenie wielofunkcyjne dla domu i biura
Format A4, 5760 x 1440 dpi, 4 kolory, rozmiar kropli 4 pl, maksymalna szybkość druku – 26 kartki/min (tryb czarnobiały).

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

Zapoznanie z drukarką Epson Stylus TX109

Opracowany model drukarki Epson TX109 zaprojektowany jest specjalnie, aby zminimalizować czas pracy, wydatki oraz miejsce na biurku. Ergonomiczne urządzenie wielofunkcyjne jest w stanie wykonywać wiele operacji z dokumentacją – kopiowanie, skanowanie, drukowanie dokumentów i zdjęć na różnych nośnikach. Wielofunkcyjna atramentowa drukarka Epson TX109 będzie doskonałym pomocnikiem jak w pracy w biurze, tak i warunkach domowych dla stworzenia własnego małego laboratorium fotograficznego.

Techniczne charakterystyki wielofunkcyjnego urządzenia

Jakość transmisji wszystkich kolorów i półcieni, intensywność obrazów, precyzyjność wydruków wielofunkcyjnego urządzenia zapewniona jest przede wszystkim dzięki drukującej głowicy Micro Piezo. Dana technologia sprawia, że wydrukowane zdjęcia są jakościowe, a proces drukowania nie jest czasochłonny. Drukarka wszystko-w-jednym Epson TX109 drukuje czarno-białe dokumenty formatu A4 z maksymalną szybkością 26 stron na minutę, a kolorowe – 14 stron na minutę przy maksymalnej rozdzielczości 5760x1440 dpi.

Przedstawiony model drukarki Epson TX109 ma dość mały rozmiar, a także jest wyposażony w system CISS, co sprawia, że jest ona kompaktowym i praktycznym urządzeniem o niskich kosztasz eksploatacji. Wybierając drukarkę do domu lub biura należy zwrócić również uwagę na inny produkt od producenta – urządzenie wielofunkcjne Epson Expression Home XP-402.

Skomplentowany system CISS

Drukarka wszystko-w-jednym Epson TX109, do którego zestawu dołączony jest system stałego zasilania atramentem, jest to niezawodna technika na wszystkie okazje w życiu. Przede wszystkim, ta drukarka jest uniwersalną dzięki obecności wielu funkcji dla korekty zdjęć i pracy z dokumentami. CISS zapewnia stabilność oraz nie przerwaną pracę z dużą ilością wydruków ze względu na to, że koszty materiałów eksploatacyjnych są znacznie zmniejszone. System CISS składa się z czterech podstawowych kolorów dla najlepszej jakości obrazów. Jest on napełniony dużą ilością atramentu – 4 zbiorniki po 130 ml dla każdego koloru. Pozwala to na kontrole zużycia materiałów eksploatacyjnych, co znacznie ułatwia korzystanie z drukarki.

Taka wielofunkcyjna atramentowa drukarka Epson TX109 zapewni niezawodne wykonanie zadań – kopiowanie, skanowanie oraz drukowanie dokumentów o dowolnej ilości i złożoności, a także korektę i edycje kolorów zdjęć za pomocą wygodnego dla użytkownika interfejsu. Taką samą wysoką jakość i szybki wydruk wszystkich potrzebnych materiałów zapewni model wielofunkcyjnego urządzenia z zainstalowanym CISS Epson L355.

Ergonomiczne w użyciu wielofunkcyjne urządzenie

Przedstawiony model drukarki Epson TX109 łączy w sobie wszystko, co potrzebne do szybkiej i dobrej pracy w biurze, zarówno jak i w domu. Ergonomiczna drukarka nie zajmuje dużo miejsca, pozwala ona zaoszczędzić czas i pieniądze potrzebne do wydruku dokumentów i zdjęć. Model tego wielofunkcyjnego urządzenia zaprojektowany jest w taki sposób, że wszystkie niezbędne funkcje są dostępne bez większego wysiłku dzięki doskonale przemyślanemu interfejsowi drukarki. Wielofunkcyjna drukarka atramentowa Epson TX109 jest stworzona przede wszystkim dla tych, którzy są zainteresowani w wysokiej jakości wydrukowanych zdjęć poprzez nowoczesne technologie. Jak również i w oszczędności osobistych pieniądzy, bez utraty jakości wydrukowanych materiałów.

Producent
Epson

Technologia Epson TX109 drukarki
do drukarek atramentowych

Maksymalna rozdzielczość wydruku
5760h1440 dpi

Liczba użytych kolorów w celu uzyskania obrazu
4

Wielkość i gęstość papieru
10 x 15 cm, 102 x 181 mm, 13 x 18 cm, 13h20 cm, 20 x 25 cm, 9 x 13 cm, A4, A5, A6, B5, Koperta C6 (162 x 114 mm), Koperta DL (220 x 110mm), koperty nr 10 (241,3 x 104,8 mm), Legal, Letter, koperty

Prędkość druku
26 stron / minutę (b / w A4), 14 stron / min (kolor, A4)

Granice obszaru wydruku
0 mm górny, dolny, lewy / prawy 1,5 mm od górnej, dolnej, lewy, prawy / 3 mm góra, dół, lewo, prawo

Obsługiwane karty pamięci
Bez karty: CompactFlash, Microdrive, Memory Stick, MagicGate Memory Stick, Memory Stick PRO, SD Card (SDHC), MicroSD, MultiMedia Card, xD-Picture Card, xD-Picture Card-M, xD-Picture Card-H. Z adapterem: Memory Stick Duo, Mini SD, Micro SD, Memory Stick PRO Duo, MagicGate Memory Stick Duo, mini SDHC

Obszaru wydruku Epson TX109
210 x 297 mm

Obsługiwane systemy operacyjne
Mac OS X 10.3.9 i powyżej *, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows XP, Microsoft Windows XP x64

interfejs
USB 2.0

Waga (kg)
4.6

Wymiary (dł. x szer. x wys.) mm
434 x 327 x 185

Zostaw opinię

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj