Epson Stylus SX130 Drukarka Wielofunkcyjna. Atramentowa

Jakościowy druk, skanowanie i kopiowanie, optymizowana rozdzielczość druku.
Format A4, 5760 x 1440 dpi, 4 kolory, rozmiar kropli 4 pl, maksymalna szybkość druku – 30 kartki/min (w trybie czarnobiałych)

... Więcej
414.43 Zł z VAT
w sklepe

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Epson Stylus SX130

Czterokolorowy Epson SX130 – to jest kompaktowe MFP, przeznaczone do niedrogiego drukowania, skanowania i kopiowania. Ta drukarka jest wprost idealna do użytku domowego. Wszystcy, którzy szukają ekonomiczne, proste w obsłudzę i jednoczeście wielofunkcyjne urządzenie, powinni wybrać właśnie Epson SX130. Ponadto, system stałego zasilania atramentem czyni drukowanie w domu naprawdę opłacalnym.

Wygodne i łatwe w użyciu MFP EpsonStylus SX130 oferuje wysoką jakość druku. Można drukować ostre, wyraźne dokumenty tekstowe na zwykłym papierze.Jakość wydruków nie jest gorsza od jakości odbitek z tradycyjnych laboratorium lub od drukarek laserowych. Ponadto, urządzenie jest uniwersalne,ponieważ drukuje nie tylko dokumenty tekstowe, ale również zdjęcia. Korzystanie z drukarki jest bardzo proste nawet dla początkujących. Użytkownicy domowi mogą łatwo i bezproblemowo zarządzac drukowaniem na Epson SX130 dzięki intuicyjnie zrozumiałemu systemowi sterowania. A dla komfortowego i jakościowego drukowania zostało zainstalowane oprogramowanie automatycznego korygowania zdjęć- usunięcie efektu «czerwonych oczu», zwiększenie kontrastu i natężęnia kolorów zdjęcia.

Urządzenie wielofunkcyjne Epson SX130 potrafi nie tylko drukować! Urządzenie to jest uniwersalne, ponieważ za jego pomocą można również skanować i kopiować! Tak więc nie musisz szukać kserokopiarkę do kopiowania potrzebnych dokumentów. Nie musisz również iść do laboratorium aby digitalizować zdjęcia lub zeskanować dokumenty. Urządzenie Epson SX130 umożliwia wszystko to zrobić w domu- szybko i łatwo!

 

Drukarka Epson SX130

 

Zaoszczędzić budżet domowy pomoże system ciągłego zasilania atramentem, preinstalowany na MFP EpsonStylus SX130 . Dzięki CISS koszty drukowania są minimalne, a jakość identyczna, jak przy użyciu oryginalnych materiałów eksploatacyjnych, więc możesz drukować dokumenty i zdjęcia doskonałej jakości, ale o wiele taniej. Zalecamy również zapoznać się z nowymi modelami drukarek Epson WP-4025DN i Epson 1100.

Łatwość użycia, efektywność i wysoka jakość – to są podstawowe zalety modelu Epson SX130. Możesz mieć pewność, że drukowanie w domu - prawdziwa alternatywa dla wydruków w wyspecjalizowanych laboratoriach. Dlaczego musisz iść gdzieś i wydawać pieniądze na coś, co można zrobić w domu? Co więcej, szybciej, taniej i równie wysokiej jakości!

МFP EpsonStylus SX130 – jakościowe i oszczędnościowe drukowanie w domu!

Wydajność:
Jedno stanowisko

Rozdzielczość drukowania:
5.760 x 1.440 dpi

Rozdzielczość skanowania:
600 x 1.200 dpi

Formaty papieru:
A4, A5, A6, B5, C6 (koperta), 9 x 13 cm, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 13 x 20 cm, 20 x 25 cm, 100 x 148 mm

Szybkość druku:
28 stron/min Czarno-biały, 15 stron/min Kolor, 89 sekund/zdjęcie 10x15 cm

Przyłącza:
USB 2.0 Type B

Kolory:
Black, Cyan, Yellow, Magenta

Konfiguracja dysz:
dysz czarnych: 90, dysz na kolor: 29

Minimalna wielkość kropel:
4 pl

Wielofunkcyjny:
Skanowanie, Kopiowanie

Pojemność podajnika papieru:
100 stron standardowo

Zawartość zestawu:
Urządzenie podstawowe, Instrukcja obsługi (CD), Oprogramowanie (CD), Karta gwarancyjna, Kabel zasilający

Załączone oprogramowanie:
Epson Easy Photo Print, Epson Event Manager, ABBYY FineReader® Sprint 8.0 (MacOS), ABBYY FineReader® Sprint 9.0 (Windows)

Kompatybilne systemy operacyjne:
Windows Vista, Windows XP, Windows 2000, Windows XP x64, Windows 7, Mac OS 10.3+

Wymiary:
436 x 304 x 150 mm (Szerokość x Głębokość x Wysokość)

Masa:
3,9 kg

Emisja hałasu:
5,6 B (A)

Ciśnienie akustyczne:
42 dB (A)

Zużycie energii:
9,9 W, 1,7 W (w trybie oszczędnym)
Zostaw opinię

Asia

najgorsza drukarka pod słońcem, tuszy nie ma w dwie minuty dziękuje .

Julia

Niezawodna drukarka. Działa wspaniale.

Alfons

Kupiłem tę drukarkę sześć miesięcy temu, a teraz cały czas cieszę się z jakościowych zdjęć. Jestem szczególnie zadowolony z CISS. Teraz mogę oszczędzać, ponieważ druk atramentowy jest dość kosztowny. Z systemem stałego dostarczania atramentu drukowanie jest tańsze o 30 razy. Jestem zadowolony ze wszystkiego. Dziękuję.

Anton

Długo myślałem, jaką drukarkę mam kupić do domu. Zacząłem porównywać i zrozumiałem, że urządzenie wielofunkcyjne epson sx130 jest najbardziej optymalnym wyborem. Drukarka jest niedroga, ale ma wszystkie niezbędne funkcje Jestem studentem i dla mnie to jest bardziej niż wystarczające. Cieszę się z zakupu już około trzech miesięcy i jestem bardzo zadowolony.

Walenty

Mam w domu drukarkę epson stylus sx 130, która ma bardzo dobre opinie. Miałem wystarczająco czasu, aby w tym się przekonać. Kupiłem drukarkę dla wydruków roboczych, ale ostateczną wersję zamawiam w drukarni, chociaż jakość nie za bardzo się różni. Skaner również często używam. Jest niezły, ale do profesjonalnego skanera trochę mu brakuje.

Dacjan

Od dawna używam swoją sx130. Załadowałem ją ponad rok temu. Działa wspaniale, zwłaszcza jeżeli porównać ją z moją poprzednią drukarką. Nie gniecie papier, a tekst i obrazy są bardzo wyraźne. Czasami nawet zdjęcia drukuję. Przyjaciele radzą mi kupić nową, ale jestem zadowolony ze swojego sprzętu.

Ado

Wybrałem w sklepie internetowym kilka drukarek wielofunkcyjnych, ale drukarka epson stylus sx130 która wcale niedrogo kosztujece, odpowada mi najbardziej. Chociaż wszystkie drukarki mogą również skanować, to jednak ta drukarka była najlepsza w stosunku ceny do jakości. Wczoraj złożyłem zamówienie i teraz czekam na dostawę.

Albin

Kiedy kupowałem epson sx 130 ciss to porównywałem cenę w różnych sklepach internetowych. Okazało się, że one mogą znacznie się różnić. Do drukarki nie mam zastrzeżeń. Drukuje niespodziewanie dobrze. Skanowałem na razie tylko tekst, i nie od razu wybrałem prawidłowe ustawienia, ale kiedy naprawiłem swój błąd- wynik był bardzo dobry. Jako kopiarkę urządzenie na razie nie używałem.

Czeslaw

Mój kolega już drugi rok ma drukarkę wielofunkcyjną epson sx130. Na początku chciałem kupić dla siebie coś bardziej droższego, ale mój kolega mnie przekonał, że to tylko niepotrzebna strata pieniędzy. Kilka razy drukowałem u niego materiały dla projektu i wynik mnie zadowolił. Więc mam zamiar kupić sobie taką samą drukarke dla użytku domowego.

Witoslaw

Kiedy poszedłem na uczelnie, rodzice kupili mi epson stylus sx 130, żeby nie traciłem czasu i pieniądzy na wydruk potrzebnych mi materiałów. Na początku byłem obojętny do nowego zakupu, ponieważ nie myślałem, że w ogóle będę go używać. Аle póżniej opuściłem lekcję i aby zaoszczędzić czas po prostu zrobiłem kopię z materiałów kolegi. Wszystko szybko i czytelnie. Myślę, że moja drukarka nie raz mi jeszcze się przyda.

Zobacz wszystkie opinie...

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł