Epson Stylus SX600FW

Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

Drukarka Epson Stylus sx610fw jest takim Urządzeniem Wielofunkcyjnym, które pomaga użytkowniku znacząco obniżyć koszt materiałów eksploatacyjnych. Takie obniżenie kosztów jest możliwe dzięki Systemu Stałego Zasilania Atramentem, w które jest wyposażona ta drukarka, jak również inne podobne urządzenia, na przykład Epson Stylus SX515W.

Wyprodukowany w nowoczesnym zakładzie w Korei Południowej, ten System Ciss wyróżnia się bardzo wysoka jakością materiałów i surowców. Producent zapewnia 12-miesięczna gwarancje na System Ciss, i w ciągu tych miesięcy użytkownik możne upewnić się w tym, ze sekret prawdziwej ekonomii kryje się w połączeniu tego Systemu z Wielofunkcyjnym Urządzeniem SX610FW, albo podobnym do niego, takim, jak na przykład Epson Stylus Office BX320FW.

Przy wykorzystaniu drukarki z Systemem Stałego Zasilania Atramentem Ciss, użytkownik może liczyć na ekonomie do 30 razy, co sprawia, ze to urządzenie staje się coraz bardziej popularne i zajmuje pierwsze miejsca na listach sprzedaży.

 

Epson Stylus SX600FW

Technika


Rozdzielczość drukowania   
5.760 x 1.440 DPI

Scan


Rozdzielczość skanowania   
2.400 DPI x 2.400 DPI (poziomo x pionowo)

Specyfikacje papieru i czujniki


Formaty papieru   
A4

Informacje ogólne


Wymiary   
461 mm x 346 mm x 297 mm (Szerokość x Głębokość x Wysokość)

Masa   
8 kg

Kompatybilne systemy operacyjne   
Windows Vista, Windows XP, Windows 2000

Zostaw opinię

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj