Epson Stylus SX115

Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

Drukarka Epson Stylus SX115

Uważa się, że nie jest łatwo wybrać s wielu Urządzeń Wielofunkcyjnych takie, które by odpowiadało potrzebom użytkownika, a przy tym było oszczędne i niezawodne. Jednak takie urządzenie istnieje - to drukarka epson z Systemem Stałego Zasilania Atramentem Ciss, albo że podobna do niej drukarka sx110 epson.

WFU stylus sx115 pozwala wykonywać wszystkie niezbędne pracę dla domu i biura, ponieważ jest wyposażone w drukarkę, kopiarkę Decydującym atutem przy wyborze tego urządzenia jest jego bardzo skuteczne połączenie z Systemem Ciss, gdyż w takim to połączeniu, możemy zaoszczędzić na materialach eksploatacyjnych, nie tracąc w jakości i wydajności wykonywanych prac. Takie cechy epson sx115 z Systemem Ciss, wskazują na to, że ta drukarka, albo naprzykład drukarka Epson Stylus SX130 - jest godna wyboru nawet bardzo wymagającego użytkownika.

System Ciss dla drukarki sx115, produkowany jest w Korei Połdniowej na nowoczesnym zakładzie, z wykorzystaniem materiałów i surowców najwyższej. Producent zapewnia 12-miesięczną gwarancje dla Systemu Stałego Zasilania Atramentem Ciss połączonego z drukarką epson stylus sx115, a cała produkcja produkującego zakładu przechdzi kilka stopni kontoli jakości. Producent systemu Ciss jest liderem na rynku i popularność jego produkcji ciągle wzrasta, dlatego, że jest ona bardzo nowoczpowiada wszystkim wymaganiam technicznym i ekologicznym, i jest bezpieczna dla Urządzeń Wielofunkcyjnych, jak również dla użytkowników.

Taka dobra i tania drukarka epson sx115, dzięki Systemu Stałego Zasilania Atramentem Ciss, pozwoli użytkowniku skontrolować i zmniejszyć wydatki, a do tego jeszcze rdzo mało miejsca w domu czy w biurze. W dodatku, takie UWF, jak stylus sx115 nie zażywa zadużo energii, więc jest oszczędne pod każdym względem.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj