Epson Stylus SX100

Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

Wysoka jakość to to z czym kojaży się Epson. Jednym z najbardziej często kupowanych, a znaczy najbardziej popularnych Urządzeń Wielofunkcyjnych na pewno jest Epson Stylus sx100. Sekret popularności tej drukarki kryje się w jej bardzo udanym połączeniu z nowoczesnym Systemem Stałego Zasilania Atramentem. Z ostatnich badan marketingowych wiadomo, ze użytkownicy raczej wybierają drukarki typu Eepson sx100, albo tez Epson Stylus SX600FW z Systemem Ciss, niż jakieś inne. Z pewnością można wiec stwierdzić, iż taka popularność tych drukarek wynika z tego, ze ich wysoka jakość wraz z możliwością oszczędnego wykorzystania przyciąga coraz więcej amatorów i profesjonalistów.

Po pierwszej probie druku za pomocą drukarki Epson sx100 z Systemem Ciss, od razu możemy się przekonać, jak oszczędna pod względem zużycia atramentu ona jest. Producentem Systemu Stałego Zasilania Atramentem Ciss jest współczesny zakład w Korei Południowej.

System wytwarzany jest z najwyższej jakości materiałów i surowców i koniecznie przechodzi kilka stopniowa zakładowa kontrole jakości, żeby do bezpośredniego dotarła wyłącznie sprawnie działająca produkcja. Obsługa drukarki jest bardzo prosta, a instalacja Ciss jest gratis. Warto tez pamiętać, iż trzeba zainstalować sterowniki Epson Stylus sx100, dla sprawnego podłączenia UWF do komputera.

Pojemniki Systemu Ciss są przezroczyste, co daje użytkownikom możliwość zużywanie tuszu i zapobiec sytuacji, która niestety często się zdarza, gdy atrament się nagle kończy, a druk trzeba pilnie kontynuować. Z dsx100 drukarką można oszczędzać jak materiały eksploatacyjne, tak i energie, ponieważ jest ona bardzo ekonomiczna pod tym względem.

 

Epson Stylus SX100

Technika


Rozdzielczość drukowania   
5.760 x 1.440 DPI

Scan


Rozdzielczość skanowania   
600 DPI x 1.200 DPI (poziomo x pionowo)

Specyfikacje papieru i czujniki


Formaty papieru   
A4

Informacje ogólne


Wymiary   
434 mm x 327 mm x 185 mm (Szerokość x Głębokość x Wysokość)

Masa   
4 kg

Kompatybilne systemy operacyjne   
Windows Vista, Windows XP, Windows 2000

Zostaw opinię

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj