Epson Stylus Photo RX560

Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

CISS, czyli jak zacząć drukować taniej

Urządzenia wielofunkcyjne to sprzęt, który od lat króluje na rynku sprzętu biurowego. Połączenie w jednym opakowaniu skanera, kopiarki i drukakri atramentowej cieszy się sród użytkowników nie słabnąca popularnością. Jednym z cenionych modeli jest Epson Stylus Photo RX560. Jeśli z kolei przyjrzeć się opiniom i testom owego kombajnu, można zrozumieć, że niemal jedyna wadą jest szybko kończący się atramnent. Cóż, urządzenia wielofunkcyjne to jednak mini-drukarnie i miesięczne obciążenie jest spore. Owy minus związany jest ze sporymi kosztami, co tylko pogarsza sytuację. Doświadczeni użytkowwnicy radzą, by inwestować w system stałego zasilania CISS. Z nim Epson RX560 stanie się nie tylko tańszy w eksploatacji, lecz również posłuży znacznie dłużej, gdyż konstrukcja systemu zapezpiecza głowicę i nie wymaga otwierania atramentówki dla zmiany tuszu.

Ważny jest też wybór tuszy-zamienników do CISS. Od nich zależy nie tylko cena wydruku strony, lecz także jakość odbitki. Najlepsze są produkty firmy Inksystem. Zapewniają one:

  • wysoką wydajność. Z jednego zestawu można wydrukować kilkadziesiąt razy więcej stron, niż w oryginalnych naboi;
  • obniżenie kosztów druku, gdyż nie przepłacamy w tym wypadku za opakowanie, reklamę itd.
  • idealną jakość niezależnie od tego, co jest drukowane - zwykły tekst, grafika lub zdjęcia.

Słowem, połączenie CISS i tuszy Inksystem to same korzyści.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj