Epson Stylus Photo PX810FW

Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

Epson Stylus Photo px810fw - przedstawiciel drogiej fotograficznej serii, która spełnia marzenia wielbicieli fotografii. Jednak nie wszystkie opcji ona obejmuje. W tym modelu nie ma już zwykłego a powszechnego modułu druku dwustronnego. Gdy wszystko jedno to jest dla was krytyczną opcją, to warto spojrzeć na Epson Stylus Photo PX710W, albo PX820FWD. Jednak gdy nie jest to rzeczą niezbędną, Epson PX810FW - wspaniały wybór. 6-kolorowy piezoelektryczny system druku, z rozszerzonej paletą CMYK.

Niesamowicie ułatwia wymianę atramentów system stałego zasilania atramentem CISS. Każdy kolor w osobnym pojemniku, co ułatwia kupno nowych materiałów zmiennych, plus objętość każdego wynosi 130ml - starczy na więcej niż w 30 razy. A jeszcze i taniej kupić system CISS za kupno trzydziestu zestawów kartridżów oryginalnych. Za jakość odpowiada południowokoreański producent, przecież wszystkie materiały a sam wyrób produkowany w Korei Południowej.

Trochę kulje druk czarno-biały, lecz to nie z powodu rozdzielczości czy wymiarów kropli atramentów, a niedokładnego nastawienia automatycznego korygowania wielkości kropli. Lecz to chyba jedyna wada px810fw. Może jeszcze brak druku A3+, ale model SX438W zajął już tą pozycję, a la fotogaficznej drukarki to absurdalnie.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj