Epson Stylus Office BX300F

Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

Drukarka biurowa może być tania.

Epson Stylus Office BX300F to możliwe drukowanie, skalowanie, kopiowanie a nawet wysyłanie kolorowych faksów bez użycia komputera osobistego. Słowem, jest to sprzęt opracowany z myślą o użytkownikach biurowych. Z tego wynika, że urządzenie owo należy do zapracowanego sprzętu, drukujące setki stron dziennie. Oznacza to jedno - częstą wymianę i zakup oryginalnych naboi, które do tanich nie należą i stanowią znaczną część kosztów eksploatacji i druku. By to zmienić, drukować i nie zastanawiać się ile tuszu zostało w karetce, doświadczeni użytkownicy radzą zainwestowanie w system stałego zasilania. Ten nieskomplikowany sprzęt-przystawka zapewnia:

 

  • kilkakrotne obniżenie kosztów druku;
  • zabezpieczenie przed zapowietrzeniem głowicy drukującej;
  • zwiększenie wydajności;
  • możliwość kontrolowania faktycznego poziomu atramentu.

 

Zainstalowany na Epson BX300F system CISS to wieczne wkłady na miejscu jednorazowych naboi w karetce drukarki i pojemne zbiorniki z tuszem na zewnątrz. Czyli płyn znajduje się nie w środku mechanizmu drukującego. Takie rozwiązanie pozwala wykorzystywać tusze-zamienniki Inksystem. Z zestawu owych atramentów można wydrukować nawet kilkaset stron więcej, niż z niejednego wkładu od producenta. A skoro butle z tuszem nie kosztują kroci (w przeciwieństwie do oryginałów), ogólne kosztu druku obniżają się kilkakrotnie.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj