Epson Stylus DX9400F

Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

Przegląd wielofunkcyjnego urządzenia - Epson Stylus DX9400F

Wielofunkcyjne urządzenie, które łączy w sobie funkcje drukarki, skanera i kopiarki jest idealny dla domu i małego biura. Uniwersalne wielofunkcyjne urządzenie Epson Stylus DX9400F, wyposażone w nowoczesne atrybuty drukujących urządzeń - jest to niezawodny pomocnik w rozwiązywaniu wielu zadań biurowych. Dzięki niemu można łatwo drukować dokumenty i zdjęcia o bardzo wysokiej jakości. Możecie zoptymalizować swoją prace dzięki obecności funkcji automatycznego podajnika dokumentów.

Czyli teraz wysyłać wielostronne dokumenty przez faks jeszcze łatwiej. Ponadto, Epson DX9400F - to jest możliwość bezpośredniego drukowania, które jest przeprowadzane za pośrednictwem wbudowanego gniazda czytnika kart pamięci, PictBridge menu oraz USB DIRECT-PRINT, przeznaczone dla pracy bezpośrednio z aparatami cyfrowymi.

Na wygodę obsługi drukarki w znacznej mierze ma wpływ obecność wbudowanego wyświetlacza LCD. Dzięki niemu można łatwo kontrolować urządzeniem, przeglądać zdjęcia oraz inne dokumenty do wydrukowania. Godna uwagi jest konstrukcja urządzenia Epson DX9400F. Już na pierwszy rzut oka drukarka tworzy wrażenie praktycznego i niezawodnego pomocnika. Kompaktowa, w ciemnym matowym korpusie, będzie ona doskonałym dodatkiem do każdego pomieszczenia.

Wielofunkcyjna atramentowa drukarka Epson DX9400F – jakościowy druk oraz wysoka wydajność

Opisywane urządzenie z powodzeniem radzi sobie z wieloma zadaniami biurowymi. Poza tym, ucieszy ono was świetnymi zdjęcimi. Opatentowana piezoelektryczna technologia druku od firmy Epson – to jest niezmiennie wysoka jakość druku, sprawdzona przez wielu użytkowników. Maksymalna rozdzielczość stanowi 5760x1440 dpi, co nie jest mało dla wielofunkcyjnego atramentowego urządzenia. Jak twierdzi producent prędkość wydruku osiąga 32 stron/minutę, przy tym ta liczba jest taką samą dla czarno-białych oraz kolowych wydruków.

Proste w obsługiwaniu oprogramowanie pozwala nawet niedoświadczonym użytkownikom łatwo zrozumieć jak pracować z Epson Stylus DX9400F i po jego szybkiej instalacji przystąpić do pracy. Jeszcze inne przyzwoite urządzenie, na które warto zwrócić uwagę, to Epson Stylus DX7000F, także przedstawione na naszej stronie internetowej w przystępnej cenie.

Dodatkowe oszczędności z CISS

Jak wygodną nie była by praca z urządzeniem Epson DX9400F, pod czas jego użycia zastanowimy się nad kwestią znacznych kosztów eksploatacyjnych. Fakt ten często martwi użytkowników i jest przyczyną zastanowienia się, czy warto płacić więcej za oryginalne kartridże, które potrzeba często wymieniać. Świetne wielofunkcyjne urządzenie DX9400F, które bardzo dobrze radzi sobie z jego bezpośrednimi funkcjami, może zabezpieczyć stały oraz w dziesięć razy bardziej ekonomiczny druk. Po instalacji systemu stałego zasilania atramentem, nie tylko zmniejszycie koszt każdego wydruku, ale schronicie Państwo głowicę drukującą od niepotrzebnych wtrąceń do niej, bez których nie da radę wymienić zużyty kartridż.

Drukarka wszystko-w-jednym Epson DX9400F - jest kompaktową, multi-funkcjonalną oraz wydajną. Razem z systememstelego zasilania atramentem do jej zalet można również zaliczyć jakościowy ekonomiczny druk. Na naszej stronie przedstawiony jest szeroki asortyment drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych, w tym Epson Expression Home XP-202, także dobry wybór dla domu i biura. Kupić prezentowane lub jakiekolwiek inne urządzenie z CISS o wysokiej jakości można skladając zamówienie w naszym sklepie Internetowym. Pocieszcie siebie naprawdę doskonałym drukowaniem w przystępnej cenie.

Epson Stylus DX9400F

Technika


Rozdzielczość drukowania   
5.760 x 1.440 DPI

Scan


Rozdzielczość skanowania   
1.200 DPI x 2.400 DPI (poziomo x pionowo)

Specyfikacje papieru i czujniki


Formaty papieru   
A4

Informacje ogólne


Wymiary   
450 mm x 413 mm x 205 mm (Szerokość x Głębokość x Wysokość)

Masa   
7 kg

Kompatybilne systemy operacyjne   
Mac OS 10.3+, Windows Vista, Windows XP, Windows 2000

Przyłącza   
USB 1.1 Type B

Zostaw opinię

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj