Epson Stylus DX7450

Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

Przegląd wielofunkcyjnego urządzenia Epson Stylus DX7450

Kupując dowolne urządzenie, użytkownik najpierw zapoznaje się z jego treścią, zbiera informacje w Internecie, przy komunikowaniu się z konsultantami lub otrzymuje je od przyjaciół i znajomych. My z kolei chcemy, aby goście naszej strony Internetowej byli w stanie wybrać dla siebie najbardziej pasujący wariant drukarkującego urządzenia, biorąc pod uwagę jego przyznaczenie, wydajność, charakterystyki techniczne oraz cenę. Oferujemy Państwu przegląd atramentowego urządzenia wielofunkcyjnego Epson DX7450.

Opisywane urządzenie działa jako drukarka, skaner i kopiarka, posiadając przy tym wagę nie więcej niż 6 kg. Kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne Epson DX7450 jest idealne dla domu i małego biura, gdzie zajmie niewiele miejsca i zmieści się nawet na biurku. Bardzo wydajne urządzenie drukuje z prędkością do 32 stron/min, co jest typowe dla kolorowych jak i monochromatycznych wydruków. Wśród możliwych wariantów połączeń drukarka Epson DX7450 posiada standardowy port USB i czytnik kart pamięci, obsługujący najbardziej nowoczesne karty pamięci. Kolejną przydatną funkcją jest taki interfejs, jak PictBridge. Teraz można drukować bezpośrednio z aparatów cyfrowych, wskazując parametry i ustawienia drukowania.

Funkcjonalność i wydajność w przystępnej cenie

Wielofunkcyjna atramentowa drukarka Epson DX7450 oferuje dobrą jakość druku, dzięki czemu użytkownicy otrzymają nie tylko precyzyjny tekst, ale także świetne zdjęcia. Piezoelektryczna technologia druku Epson ma wiele zalet, wśród których wysoka rozdzielczość, w przypadku danego modelu stanowi ona 5760x1440 dpi, a także dokładne pozycjonowanie jednolitych o minimalnej wielkości kropel atramentu, co pozwala uzyskać naprawdę wysoką jakość wydruków.

Funkcja skanowania jest przedstawiona jako skaner kontaktowy z rozdzielczością 1200x2400 dpi, przy pomocy którego można łatwo uzyskacie obraz na ekranie komputera dokładnie odpowiadający oryginałowi. Kopiarka produkuje do 30 stron na minutę i zapewnia możliwość skalowania dokumentu. Czyli szybkie oraz kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne Epson DX7450 zostanie niezawodnym narzędziem w pracy pod czas rozwiązywania wielu zadań biurowych. Polecamy również zwrócić uwagę na nie mniej udany model Epson Stylus DX7400, który również można kupić na naszej stronie.

Wygodne rozwiązanie – to uniwersalne wielofunkcyjne urządzenie Epson DX7450 z CISS

Jakościowe dokumenty, żywe i kontrastowe zdjęcia spodobają się każdemu użytkownikowi. Drukarka wszystko-w-jednym Epson DX7450 - to jest nowoczesne urządzenie dla stosowania zarówno w domu jak i w biurze. Funkcjonalność i wydajność – to są niewątpliwie zalety przedstawionego wielofunkcyjnego urządzenia. Jednak, jak zauważa wiele właścicieli atramentowych urządzeń - wysoka cena oryginalnych wkładów stawia pytania o wykorzystaniu alternatywnych dostaw. W tym przypadku idealnym rozwiązaniem jest system stałego zasilania atrementem, który pozwala zmniejszyć koszty drukowania więcej niż w 40 razy. A w efekcie - nadal doskonała jakość druku, ale w rozsądnej cenie.

Możecie z łatwością kupić niezawodne drukujące urządenie Epson Stylus DX7450 z CISS, po prostu zamawiając go na naszej stronie Internetowej. Dla tych, którzy oczekują od urządzenia jeszcze większej funkcjonalności, oferujemy doskonałe urządzenie z kolorowym wyświetlaczem LCD – Epson WorkForce WF-7525. Drukarka z CISS – to jest bezpieczna praca urządzenia i stabilne drukowanie przez wiele lat.

Epson Stylus DX7450

Technika


Rozdzielczość drukowania   
5.760 x 1.440 DPI

Scan


Rozdzielczość skanowania   
1.200 DPI x 2.400 DPI (poziomo x pionowo)

Specyfikacje papieru i czujniki


Formaty papieru   
A4

Informacje ogólne


Wymiary   
450 mm x 340 mm x 179 mm (Szerokość x Głębokość x Wysokość)

Masa   
6 kg

Kompatybilne systemy operacyjne   
Mac OS 10.3+, Windows Vista, Windows XP, Windows 2000

Przyłącza   
USB 1.1 Type B

Zostaw opinię

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj