Epson Stylus DX6000

Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

Przegląd wielofunkcyjnego urządzenia Epson Stylus DX6000

Wszechstronne i kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne Epson DX6000 - jest to najlepsze rozwiązanie dla domu i biura. Zalety, które polegają na oszczędności miejsca, a zwłaszcza czasu, utratę którego zaczynamy zauważać pod czas procesu pracy, sprawia, że nie będą Państwo długo zważać plusy i minusy tej drukarki przy wyborze techniki druku. Wielofunkcyjne urządzenie od znanego producenta – jest to niezmiennie wysoka jakość oraz niezawodność. Wyraźne teksty, obrazy, grafiki, a także przyzwoity kolorowy druk, przypadnie do gustu każdemu.

Drukarka wszystko-w-jednym Epson DX6000 łączy w sobie także skaner i kopiarkę, przy tym doskonale radzi sobie z każdą ze swoich funkcji. Prosty w obsłudze, z dużą ilością przycisków i 2-calowym ekranem LCD, będzie to wspaniały dodatek do każdej pracy. Na naszych stronach prezentujemy szeroki wybór drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych, które różnią się wypoważeniem oraz funkcjonalnością. Jeśli szukacie Państwo tanie i jednocześnie praktyczne urządzenie, warto zwrócić uwagę na dobry model Epson Stylus DX5000.

Prostota i funkcjonalność - Epson DX6000

Jako drukarka, opisywane wielofunkcyjne urządzenie Epson DX6000 wykazuje bardzo dobrą jakość wydruków. Maksymalna rozdzielczość w przypadku danego modelu wynosi 5760x1440 dpi, co jest możliwe dzięki zastosowaniu piezoelektrycznej technologii nałożenia tuszu oraz głowicy drukującej MicroPiezo. Prędkość drukowania w trybie kolorowym oraz czarno-białym jest taka sama i stanowi 27 stron na minutę. Jeśli chodzi o drukowanie zdjęć, to jest ono dość wolne, ale mimo to, nie jest to najważniejszą rzeczą w biurowym wielofunkcyjnym urządzieniu.

Jako skaner, urządzenie Epson DX6000 jest również w stanie zadowolić użytkowników, ponieważ rozdzielczość 1200x2400 dpi zapewnia to, że obraz na ekranie komputera jest identyczny z oryginałem aż do najmniejszych szczegółów. Ale to nie wszystko: drukarka umożliwia łatwe i proste drukowanie zdjęć, jakość których jest dość zadowalająca.

Wbudowany czytnik kart współpracuje ze wszystkimi głównymi rodzajami kart pamięci, co pozwala użytkownikom wysyłać zadania do drukowania bez podłączania się do komputera. Ponadto urządzenie obsługuje technologie PictBridge, które jest przedstawiona jako menu w aparacie cyfrowym. Teraz można po prostu podłączyć aparat do drukarki Epson Stylus DX6000 i nie tylko drukować zdjęcia, ale również poddawać zmianie podstawowe parametry obrazów.

Kilka słów o oszczędnym drukowaniu

Wielofunkcyjna atramentowa drukarka Epson DX6000 - to jest kompaktowe urządzenie dla regularnego intensywnego użytku. Wadą w jego pracy jest mała pojemność kartridży, które wymagają częstej wymiany. Cena oryginalnych materiałów eksploatacyjnych nadal zostaje wysoka, co prowadzi do pojawienia się szerokigo zakresu rozwiązań alternatywnych. Wśród nich najlepszą opcją jest system stałego zasilania atramentem. Po instalacji CISS, można drukować dziesięć razy więcej, a przy tym koszt każdego wydruku będzie mniejszym. Należy zauważyć, że oprócz znacznych oszczędności można uzyskać dodatkową opiekę o długowieczności drukarki Epson Stylus DX6000. Ponieważ już nie ma częstych wtrąceń do pracy głowicy drukującej, i prosty w obsłudze system potrzebuje tylko od czasu do czasu dolewac tusz do specjalnych pojemników.

Niezawodne i wysokiej jakości CISS dla różnych typów drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych możecie Państwo kupić, składając zamówienie na naszej stronie Internetowej. Polecamy również zwrócić uwagę na powszechne wielofunkcyjne urządzenie, takie jak Epson Expression Home XP-302. W urządzenie to zainstalowany jest już system stałego zasilania atramentem, zapewni ono oszczędny druk oraz niezawodną pracę w trakcie całego okresu eksploatacji.

Epson Stylus DX6000

Technika


Rozdzielczość drukowania   
5.760 x 1.440 DPI

Scan


Rozdzielczość skanowania   
1.200 DPI x 2.400 DPI (poziomo x pionowo)

Specyfikacje papieru i czujniki


Formaty papieru   
A4

Informacje ogólne


Wymiary   
463 mm x 242 mm x 191 mm (Szerokość x Głębokość x Wysokość)

Masa   
6 kg

Kompatybilne systemy operacyjne   
Mac OS 10.3+, Windows XP, Windows 2000

Przyłącza   
USB 1.1 Type B

Zostaw opinię

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj