Epson Stylus DX5000

Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

Przegląd wielofunkcyjnego urządzenia Epson Stylus DX5000

Zrobimy krótki przegląd atramentowego wielofunkcyjnego urządzenia, który jest zdolny nie tylko do drukowania tekstu oraz zdjęć, ale także do wykonywania skanowania i kopiowania dokumentów. Taka znana marka jak Epson – to jest zawsze wysoka jakość druku oraz gwarancja stabilnej pracy urządzenia. Jeśli szukacie niedrogie wielofunkcyjne urządzenie dla domu lub potrzeb korporacyjnych, oprócz przezetawionego modelu należy zwrócić uwagę na Epson Stylus DX4450, który można kupić na naszej stronie internetowej w przystępnej cenie.

Prosta w użyciu drukarka wszystko-w-jednym Epson DX5000 wystarczająco dobrze radzi sobie ze swoimi bezpośrednimi zadaniami, a także może pocieszyć użytkowników dość zadowalającym poziomem jakości zdjęć. Projektanci nie wyposarzyli wielofunkcyjne urządzenie w różnego rodzaju nowoczesne atrybuty takie jak bezprzewodowe podłączenie oraz wyświetlacze, w modelu jest tylko szybki USB 2.0 oraz czytnik kart, jak również możliwość bezpośredniego drukowania z aparatów cyfrowych.

Do wykonania tego celu jest przeznaczona technologia PictBridge, przedstawiona w postaci menu w aparacie. Teraz możecie po prostu podłączyć cyfrowe urządzenie do Epson DX5000, aby wydrukować zdjęcia, przy tym dostosowując potrzebne ustawienia zdjęcia.

Druk wysokiej jakości od Epson

Wybierając drukarkę atramentową od renomowanego producenta, otrzymujecie Państwo niezmiennie wysoką jakość druku. Specjalna piezoelektryczna technologia, która jest podstawą Epson DX5000, znana jest z wysokiej rozdzielczości druku, precyzyjnym naniesieniem kropel atramentu o precyzyjnie dobranej objętości i formie, a także, jak również z głowicy drukującej o gługim terminie zużycia. Prędkość druku stanowi 27 stron/minutę dla tekstu czarno-białego i niewiele mniej dla wydruków kolorowych – 26 stron/minutę. Maksymalna rozdzielczość stanowi 5760 x 1440 dpi, i jest w stanie zapewnić nie tylko precyzyjność wydrukowanych dokumentów, grafiki i rysunków, ale także bardzo dobrą jakość zdjęć.

Skaner zapewnia wystarczająco podobne odwzorowanie zdjęcia na ekranie monitora, czyli maksymalnie identyczny z oryginałem. Funkcja kopiowania umożliwia tylko jednym kliknięciem uzyskać o wysokiej jakości kopii nie tylko dokumentów, ale także kolorowych obrazów. Dołączone oprogramowanie jest bardzo proste w użyciu i zawiera tylko najbardziej podstawowe i niezbędne funkcje. Takie uniwersalne i jednocześnie kompaktowe wielofunkcyjne urządzenie Epson DX5000, z ładym srebrnym korpusem będzie wspaniałym dodatkiem do każdego miejsca pracy.

Wygodne rozwiązanie – jest to solidne wielofunkcyjne urządzenie z CISS

Wybierając drukujące urządzenie, kupujący w pierwszą kolej zwraca uwagę na jego funkcjonalne możliwości, wydajność, jakość wydruku. Oczywiście, nie można zapomnieć o okresie jego używania, który, niestety, dla technologii druku atramentowego jest bardzo drogi. Drukarka Epson DX5000 odmawia drukowania już po zużyciu tylko jednego z kolorów tuszu, w wyniku czego potrzeba często wymieniać wkłady, które producenci sprzedają w bardzo wysokiej cenie. Rozwiązać ten problem pozwala system stałego zasilania atramentem, z którym oszczędność na wydrukach stanowi więcej niż 30-40 razy.

Po instalacji CISS, otrzymujecie proste w użyciu i jednocześnie niezawodne urządzenie dla druku w wysokiej jakości. Na naszej stronie przedstawiony jest szeroki asortyment drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych, w tym doskonałe urządzenie Epson Expression Home XP-305, z alternatywnymi materialami eksploatacyjnymi, które można kupić już teraz. Wielofunkcyjna atramentowa drukarka Epson DX5000 - to jest kompaktność oraz funkcjonalność w przystępnej cenie.

Epson Stylus DX5000

Technika


Rozdzielczość drukowania   
5.760 x 1.440 DPI

Scan


Rozdzielczość skanowania   
1.200 DPI x 2.400 DPI (poziomo x pionowo)

Specyfikacje papieru i czujniki


Formaty papieru   
A4

Informacje ogólne


Wymiary   
430 mm x 354 mm x 181 mm (Szerokość x Głębokość x Wysokość)

Masa   
6 kg

Kompatybilne systemy operacyjne   
Mac OS 10.3+, Windows XP, Windows 2000

Przyłącza   
USB 1.1 Type B

Zostaw opinię

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj