Epson Stylus DX4250

Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

Zainstalowany CISS to podstawa oszczędnego drukowania.

Epson Stylus DX4250 to urządzenie wielofunkcyjne, które od lat cieszy się zaufaniem użytkowników domowych, studentów, uczniów, czyli tych osób, które potrzebują taniego, wydajnego oraz nieskomplikowanego sprzętu typu All-in-one. Wiadomo, że podobny sprzęt i częste jego użycie są związane z ciągłym zakupem oryginalnych i mało wydajnych atramentów, to z kolei oznacza wysokie koszta utrzymania drukarki. Dobrym rozwiązaniem w takich sytuacjach jest zainstalowanie systemu CISS. Dzięki przemyślanej konstrukcji, system stałego zasilania nie tylko zabezpiecza głowicę Epson DX4250 przed zapowietrzeniem, przedłuża jej żywotność, lecz także:

  • pozwala wykorzystywać tusze-zamienniki Inksystem, które z kolei są tańsze, bardziej dostępne i kilkakrotnie wydajniejsze od oryginałów;
  • upraszcza kontrolowanie poziomu atramentu;
  • gwarantuje wysoką jakość odbitek nawet na kończącym się tuszu.

Podłączony CISS to dodatkowy sprzęt, składający się z wbudowanych do środka drukarki wiecznych kartridżów oraz zewnętrznych pojemników na tusz, czyli płyn znajduje się nie środkowych nabojach, lecz w pojemnych zbiornikach na zewnątrz. Znaczy to, że z zainstalowanym CISS kupować można nie całe oryginalne wkłady, lecz jedynie sam tusz, nie przepłacając za reklamę, opakowanie, elektronikę. A wiadomo, im mniejszy koszt materiałów, tym tańszy wydruk.

Epson Stylus DX4250

Technika


Rozdzielczość drukowania   
5.760 x 1.440 DPI

Informacje ogólne


Wymiary   
430 mm x 354 mm x 181 mm (Szerokość x Głębokość x Wysokość)

Masa   
5 kg

Kompatybilne systemy operacyjne   
Windows XP, Windows 2000

Przyłącza   
USB 1.1 Type B, USB 2.0 Type B

Drukarka z charakterystykami podobnie:
Epson Stylus DX4200

Proponujemy również
Epson WorkForce WF-3530DTWF

Zostaw opinię

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj