EPSON Stylus Photo RX690

Perfekcyjny druk fotograficzny dla amatorów i profesjonalistów.
Format A4, 5760 x 1440 dpi, 6 kolorów, rozmiar kropli 1.5 pl, szybkość druku – 10x15 – 12 sekund, druk na CD/DVD, gniazdka na karty pamięci, wyświetlacz LCD

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

Krótko o urządzeniu wielofunkcyjnym Epson Stylus Photo RX690

Przedstawiamy nowe urządzenie XXI wieku - wielofunkcyjną drukarkę atramentową Epson RX690, która łączy w sobie drukarkę fotograficzną, kopiarkę i skaner. Dzięki nowym technologiom, te centrum fotograficzne o wysokiej jakości pozwala drukować obrazy na powierzchni płyt CD/DVD oraz drukować zdjęcia o różnych formatach bez użycia komputera z dowolnych aparatów cyfrowych, kart pamięci, telefonów komórkowych i wielu innych urządzeń.

Techniczne charakterystyki urządzenia Epson RX690

Atramentowy sześcio kolorowy piezoelektryczny system druku opisywanego urządzenia pozwala na drukowanie zdjęć o najwyższej jakości. Minimalna wielkość kropli (1,5 Sq.), maksymalna rozdzielczość wydrukowanego obrazu (5760x1440 dpi). Szybkość druku Epson Stylus Photo RX690 czarno-białych oraz kolorowych zdjęć osiąga wspaniały poziom aż - 40 stron na minutę. Drukowanie zdjęć o rozmiarze 10x15 w trybie ekonomicznym wynosi tylko 12 sekund, a w trybie standartowym to jedyne - 23 sekundy. Taka wysoka wydajność została osiągnięta poprzez poprawę nowej głowicy i użycia nowego procesora Reload.

Drukarka wszystko-w-jednym Epson RX690 występuje również jako fotolabaratorium domowe. Zdjecia można drukować w formatach: 9х13, 10х15, 10х18, 13х18, 13х20 oraz 20х25 cm oraz mogą być naniesione na różnych powierzchniach np. na papierze błyszczącym i matowym, na papierze fotograficznym, kartach, kopertach, a nawet płytach CD/DVD. Jakość wydruków jest wysoka, nawet w porównaniu ze zdjęciami z profesjonalnych labolatoriów fotograficznych.

Skanowanie i kopiowanie również ucieszy użytkowników doskonałymi rezultatami. Płaski skaner o rozdzielczości 1200x2400 dpi oparty na CIS-matryce umożliwia skanowanie dokumentów i zdjęć o formatach A4 i mniejszych. Szybkość skanowania obrazów wynosi 10 milisekud/linia – dla czarno-białych zdjęć i 28 milisekund/linia – dla kolorowych. Przy czym można skanować bezpośrednio na pendriwe bez korzystania z komputera. Kopiarka Epson RX690 o tej samej rozdzielczości co i skaner, może kopiować do 40 stron na minutę kolowe zarówno jak i czarno-białe dokumenty. Maksymalna liczba kopii stanowi 99 stron. Zakres zoomu przy kopiowaniu można zwiększyć od 25 do 400%. Odpowiednikiem opisywanego modelu wielofunkcyjnego urządzenia, na które warto zwrócić uwagę, jest Epson Expression Premium XP-800.

Epson RX690 - Kompaktowe i praktyczne

Możliwość korzystania Epson Stylus Photo RX690 bez podączenia do komputera sprawiają, że drukarka jest praktyczna w użyciu. Umieszczony na przednim panelu wyświetlacz LCD (6,3 cm) znacznie upraszcza zarządzanie urządzeniem. Należy zauważyć możliwość wykorzystania kart pamięci o różnych pojemnościach, a mianowicie: CF, MS, MS MagicGate, MS PRO, SD, SD HC, MicroSD, MMC, xD, xD Type M, xD Type H, MS Duo, MiniSD, MS PRO Duo, MS Duo MagicGate.

Dzięki temu Epson RX690 jest bardziej wygodnym w użyciu. Można także drukować zdjęcia z telefonu za pomocą Bluetooth 1.1. Ale będzie to wymagało dodatkowego adaptera Bluetooth C12C824383. Dość kompaktowe wymiary urządzenia (446x432x237) zaoszczędzą miejsce na Państwa biurku, a łatwość obsługi pozwoli uporać się z urządzeniem nawet dzieciom ze szkóły podstawowej.

Oszczędność podczas druku

Wielofunkcyjna atramentowa drukarka Epson RX690 wyposażona jest w sześcio kolorowy system stałego zasilania atramentem (CLcMLmYK). Ponadto, w danej drukarce można oddzielnie wymieniać każdy z sześciu kolorów kartridży, co pozwala na bardziej ekonomiczne wykorzystanie tuszu.

Również w tym modelu można zainstalować zasobniki z tuszem o powiększonej pojemności, dzięki którym jest możliwe drukować w dwa razy więcej. Do centrum fotograficzny dołącza się ekonomiczny zestaw kartridży. Pełny zestaw wkładów w jednym opakowaniu pozwala zaoszczędzić około 30% atramentu. Dzięki temu zmniejszają się wydatki, a wydruk zdjęć odpowiednio wychodzi tańszy, niż w laboratorium fotograficzny.

Podsumowując, możemy powiedzieć, że drukarka wszystko-w-jednym Epson RX690 - jest idealną dla domu, w którym doceniają jakość zdjęć. Kompaktowość urządzenia, wielofunkcyjność, duża szybkość, możliwość pracy bez komputera, jakość wydruków, łatwość zarządzania – to są zalety danego modelu. Jednak że jeśli szukacie jakąś drukarkę dla biura, należy zwrócić uwagę na - Epson WorkForce Pro WP-M4595DNF, która dodatkowo jest wyposażony w funkcję faksu.

Typ drukarki Epson RX690
sześciu kolorów (CMYKLcLm)
 
Technologia druku
Atramentowe (piezoelektryczny)
 
Kierunek druku
drukowanie dwukierunkowe, zoptymalizowany dla tekstu i grafiki
 
Maksymalna rozdzielczość (dpi)
5760 x 1440 zoptymalizowanych (Resolution Performance Management)
 
Maksymalny rozmiar wydruku
A4
 
Minimalna wielkość kropli (pl)
1.5
 
Konfiguracja dysz
90h6 (czarny, cyjan, jasny cyjan, magenta, light magenta, żółty)
 
Tekst A4, b / w, tryb ekonomiczny (str. / min) 37
Tekst, A4 w kolorze, tryb ekonomiczny (str. / min) 38
10 x 15 cm, w trybie Fine (s / obraz) 30
Zdjęcie 10 x 15 cm, Projekt Mode (s / obraz) 12
 
Interfejs
USB Hi-Speed (USB 2.0)
 
Podajnik papieru
Podawanie arkuszy, podawanie z roli
 
Format nośnika
3,5 x 5'
4 "x 6"
13 x 20 cm
10 "x 8"
5 "x 8"
 
Maksymalna gęstość przewoźnika
300 g/m2 (oryginalny nośnik do Epson)
64-90 g/m2 (nośniki zwykłe)
 
Drukowanie bez marginesów
tak
 
Granice obszaru wydruku (na wszystkich czterech krawędziach arkusza, mm)
0 mm górny, dolny, lewy, prawy / 3 mm górny, dolny, lewy, prawy
 
Sterowniki dla Windows
Windows 98 SE ***
Mac OS 10.2.8 i wyżej
Mac OS 10.3.9 i wyżej
Windows Me ***
Windows XP
Windows Vista
Windows 2000
Windows XP x64
 
Print Image Matching
tak
 
Obsługa Exif Print (Exif 2.2)
tak
 
Drukowanie na CD
Napędów CD / DVD 8 cm, 12 cm i MCD
 
Minimalna konfiguracja komputera
Windows 98 SE

Napięcie zasilania (B)
220-240
 
AC (Hz)
50-60
 
Poziom hałasu (mniej niż, dB)
42
 
Pobór mocy podczas drukowania (W)
12
 
Pobór mocy w trybie czuwania (W)
1.1
 
Długość x szerokość x wysokość (standard)
450h282h187 mm
 
Waga (kg)
5.4
 
Temperatura pracy (C)
10 do 35
 
Korzystanie z wilgotności powietrza (RH,%)
20 do 80

Zostaw opinię

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj