Epson L386 z oryginalnym CISS i tuszami INKSYSTEM

Hity sprzedaży Epson L386 z oryginalnym CISS i tuszami INKSYSTEM

Opinie klientów: (7)

Drukarka zdjęć ze zintegrowanym pojemnikiem na atrament gwarantuje oszczędności dzięki bardzo niskiemu kosztowi wydruku jednego zdjęcia.

... Więcej
725.00 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Urządzenie wielofunkcyjne Epson L386 to uniwersalne urządzenie zdolne do kopiowania, skanowania i drukowania, co czyni go niezastąpionym w domu i biurze. Jest popularny dzięki wbudowanemu fabrycznie systemowi stałego zasilania atramentem i materiałom eksploatacyjnym INKSYSTEM, które są dostarczane wraz z zestawem.

Jeżelpasują Ci wszystkie parametry urządzenia Epson L386, to możesz je kupić u nas w sklepie internetowym. Sugerujemy skorzystanie z usługi szybkiej dostawy i wybranie preferowanej metody płatności.

Zostaw opinię

Renata

30/03/2018

To wspaniałe, że atrament jest łatwo dostępny, nie trzeba kupować nabojów. Bardzo dobra jakość druku. Odbiornik wi-fi jest bardzo dużą zaletą.

Tomasz

22/12/2017

Jedno z najfajniejszych urządzeń wielofunkcyjnych, z którymi się zetknąłem. Najprostsze i jednocześnie jakość na poziomie.

Bogdan

18/01/2018

Mam ten model wdomu. Kurz nie zbiera się - pracuję regularnie. Wszystko robi świetnie!

Tadeusz

12/03/2018

Kupiłem go miesiąc temu, skonfigurowałem Wi-Fi, działa idealnie. Drukuje z dowolnego urządzenia podłączonego do sieci. Wydrukowane strony tak już ponad 150 - farba prawie nie zniknęła. Do domu jest to, czego potrzebujesz.

Małgorzata

10/02/2018

Ostatnia drukarka była kupiona z oryginalnymi atramentami i myślałam, że wszyscy wydają tyle pieniędzy na materiały eksploatacyjne. Ten model ma CISS i byliśmy zaskoczeni, jakie to wygodne i ekonomiczne. Jakość druku nie różni się zbytnio i nie ma takich wydatków na wkłady atramentowe. Dziękuję!

Bartosz

07/01/2018

Drukarka jest bardzo dobra. Kupiona i nie narzekam, bo działa dobrze. Za takie pieniądze lepiej nie znaleźć. Radzę!

Rafał

06/04/2018

Wady i zalety opisywać nie chcę. Zawsze można czepić się do wszystkiego (była by na to chęć). Mi się podoba wszystko. To jest dobry, ciężko pracujący końik.

Zobacz wszystkie opinie...

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj