Epson L3060 z oryginalnym CISS i tuszami INKSYSTEM

Nowość Epson L3060 z oryginalnym CISS i tuszami INKSYSTEM

Opinie klientów: (3)

Drukarka z systemem stałego zasilania w atrament zapewnia łatwe i tanie drukowanie zdjęć w formacie A4

... Więcej
755.00 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Urządzenie wielofunkcyjne Epson L3060 z oryginalnym CISS i atramentem INKSYSTEM realizuje funkcje drukarki, skanera i kopiarki. Urządzenie drukuje do 10 stron na minutę, a także będzie doskonałym rozwiązaniem dla domu lub małego biura. Zwykle służy do tworzenia albumów i zdjęć wnętrz, materiałów demonstracyjnych i reklamowych, ilustracji, raportów i prezentacji.

W obudowę drukarki wielofunkcyjnej sąwbudowane zbiorniki na atrament, którzy pozwala zmniejszyć rozmiar sprzętu i zaoszczędzić na regularnym zakupie wkładów. Możesz drukować prawie 20 razy więcej dokumentów i zdjęć przy tych samych nakładach na materiały eksploatacyjne.

Oferujemy do zakupu urządzenie wielofunkcyjne Epson L3060 z oryginalnym CISS i atramentem INKSYSTEM w przystępnej cenie.

Zostaw opinię

Krzysztof

27/02/2018

Jeśli porównywać ten model Epson z tymi, które drukują na kartridżach, to z pewnością wygrywa ten pod wieloma względami, a zwłaszcza na oszczędnościach w zużyciu materiałów eksploatacyjnych. Nigdy nie policzyłem, ile moja stara drukarka zużyła pieniądze, ale pamiętam, że kartridże ciągle się kończyły i musiałem je kupić za jakieś szalone pieniądze. Teraz wszystko jest bardzo budżetowe. Cena atramentu Inksystem jest minimalna i kupować je, myślę, że będę raz w roku ...

Maciej

16/02/2018

Wybrałem go nie tylko przez zintegrowanego CISSa, ale także dlatego, że jest Wi-Fi, a nawet iPrint. Bardzo zadowolony z jakości drukowania zdjęć. Druk z atramentem Inksystem jest doskonały.

Marcin

15/01/2018

Znany, dobry EPSON! Zaczynałem drukować na Epsone, potem diabeł skusił na Canona. I znowu EPSON !!! Czuję - jak wróciłem do domu, cieszę się, wszystko jest boleśnie znajome, proste i wygodne! Polecam, kto wątpi!

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj