Urządzenia wielofunkcyjne Epson A3

Druk w A3 od Epson

Firma Epson jest kojarzona głównie z domowymi atramentówkami o niewielkich rozmiarach i dostępnej cenie, lecz oprócz tego z powodzeniem produkuje urządzenia wielofunkcyjne Epson atramentowe na papier a3. Ponieważ zazwyczaj drukarki, obsługujące ów format, maja wymiary,które mogą przyprawić o zawrót głowy, zwłaszcza jeżeli postawi się ją na domowym biurku, producenci postarali się zaprojektować większość swoich modeli tak, by były niewiele większe od typowej atramentówki, czyli nie potrzebowały specjalnego miejsca w biurze i można je było ustawić na zwykłym biurku. Mimo stosunkowo niewielkich wymiarów, postarano się, by kombajny posiadały niezbędne atrybuty urządzenia biurowego, czyli:

 • pojemne schowki na papier;

 • wysokie obciążenie w ciągu dnia;

 • dodatkowe odgórne podajniki papieru;

 • wbudowany dupleks;

 • szybki druk w czerni i kolorze;

 • możliwość jednoczesnej pracy z kilkoma użytkownikami;

 • dokładne skanowanie oraz kopiowanie.

Nabywając urządzenie wielofunkcyjne atramentowe Epson a3 użytkownicy – fotograficy, projektanci lub architekci – mają także możliwość skorzystania z fabrycznie zapisanych, profesjonalnych profili ICC w aplikacji do edycji zdjęć, które pozwalają tworzyć obrazy o profesjonalnej jakości, następnie wydrukować je na papierze niezbędnego formatu. Czas, którego potrzebuje maszyna na druk odbitki o wysokiej jakości w formacie A3+ zajmuje średnio około 195 sekund. Warto podkreślić, ze atramentówka wyposażona jest w moduł Wi-Fi, złącze sieci Ethernet oraz port USB i obsługuje standard PictBridge, co także jest ważne przy użytkowaniu maszyny w specjalistycznych pracowniach. W większości modeli wykorzystywany jest 8-kolorowy zestaw atramentów, do którego można podłączyć system stałego zasilania od INKSYSTEM. Owo rozwiązanie znacznie skraca koszta utrzymania bez wpływu na jakość odbitek, dzięki możliwości użycia tuszy-zamiennych, zapewniających druk na najwyższym poziomie, porównywalnym z fotolaboratorium.

Sortuj:
 • według nazwy
 • według ceny
Widok:
 • Nie w sklepie
  Epson WorkForce WF-7515
  Epson WorkForce WF-7515
  One of the only true A3+ multifunction printers on the market designed for small businesses and home offices.
  1 259.00 934.99 Więcej
 • Nie w sklepie
  Epson WorkForce WF-7525
  Epson WorkForce WF-7525
  One of the only true A3+ multifunction printers on the market with duplex and dual paper trays, designed for small businesses and home offices.
  1 399.00 Więcej
 • Nie w sklepie
  Epson WorkForce WF-7610DWF
  Epson WorkForce WF-7610DWF
  Urządzenie wielofunkcyjne WorkForce WF-7610DWF Epson jest zdolne do drukowania, skanowania oraz kserowania i faksowania. To urządzenie 4 w 1 ma tryb automatycznego druku dwustronnego, technologię Epson Connect 3, jest kompatybilne z Cloud Print i Apple AirPrint. Może swobodnie drukować pliki zarejestrowane na kompatybilnych urządzeniach takich jak na przykład smartfon, tablet, laptop czy też na chmurze.
  1 491.00 Więcej
 • Nie w sklepie
  Epson WorkForce WF-7510
  Epson WorkForce WF-7510
  1 341.91 Więcej
 • Nie w sklepie
  Epson WorkForce WF-7520
  Epson WorkForce WF-7520
  1 463.91 Więcej
 • Nie w sklepie
  Epson Expression Photo XP-950
  Epson Expression Photo XP-950
  Dodatkowym plusem drukarki XP950 Epson jest zdolność drukowania zdjęć bezpośrednio z urządzeń mobilnych. Wykorzystuje złącze WiFi Direct oraz technologię Epson Connect, która pozwala na bezprzewodowe drukowanie dokumentów bezpośrednio z smartfonów, tabletów. Dodatkowym atutem jest możliwość przesłania bezpośrednio do drukarki na przykład zdjęć w e-mailu!! Umożliwi również dostęp do Scan-to-Cloud.
  1 048.90 Więcej
 • Nie w sklepie
  Epson Colorio EP-977A3
  Epson Colorio EP-977A3
  1 758.65 Więcej
 • Nie w sklepie
  Epson WorkForce Pro WF-8590DWF
  Epson WorkForce Pro WF-8590DWF
  Wielofunkcyjna drukarka A3+ dla małych i średnich grup roboczych idealnie nadaje się dla firm tradycyjnie korzystających z drukarek laserowych i tych, które chcą obniżać koszty, podnieść wydajność i skrócić ewentualny czas przestoju. Czysta technologia firmy Epson pozwala stworzyć prawdziwie ekologiczne miejsce pracy, a emulacje PDL i łączność Gigabit Ethernet ułatwiają integrację w sieci firmowej.
  2 842.38 Więcej

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj