Epson Expression Premium XP-605

Kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne w stylowym białym korpusie. Świetny design i szeroka palitra funckji wyróżni Ciebie i Twoje biuro

... Więcej
620.99 Zł z VAT
w sklepe

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Obudowa zrobiona z czarnego wysokojakościowego plastiku. Drukarka ma niewielkie gabaryty, elegancki wygląd i praktycznie bezgłośną pracę. Urządzenia wielofunkcyjne tego rodzaju można eksploatować dla różnorodnych zadań związanych z drukiem. Zmożesz drukować dokumenty, wykresy, referaty, zdjęcia, obrazki etc. Sprzęt przyda się w domu, na studiach i w pracy. Epson Expression Premium XP-605 wykonuje wszystkie potrzebne funkcje, żeby eksploatator mógł zobaczyć całą wygodę towarów Epson. Oprócz druku zmożesz wykonywać inne funkcje taki jak: skanowanie, kserowanie i nawet faks.

Zamów drukarkę w Gdańsku, Szczecinie, Rzeszowie, Wrocławiu, Opolu, Gdańsku czy gdziekolwiek jesteś, iż w sklepie internetowym INKSYSTEM w Warszawie zamówienie można zrealizować z każdego zakątka Polski.

Zamów aparat i zaoszczędzaj już od teraz. Wielofunkcyjność Epson XP-605 sprawdza się na każdym etapie. Urządzenie sprawia, że druk staje się znacznie przyjemniejszym i łatwiejszym. Przy zamówieniu ponad na dwieście złotych dostajesz dostawę gratis. Jak masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Za pomocą łącza Wi-Fi możesz drukować z każdego miejsca w domu lub biurze, co zaoszczędzi twój czas i wysiłek, ponieważ nie będziesz musiał wstawać z swojego wygodnego fotela. Drukować dokumenty i zdjęcia zmożesz również z smartphonu lub tabletu. Dotykowy panel ułatwia korzystanie z drukarki.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł