Epson Expression Premium XP-605

Kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne w stylowym białym korpusie. Świetny design i szeroka palitra funckji wyróżni Ciebie i Twoje biuro

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

Obudowa zrobiona z czarnego wysokojakościowego plastiku. Drukarka ma niewielkie gabaryty, elegancki wygląd i praktycznie bezgłośną pracę. Urządzenia wielofunkcyjne tego rodzaju można eksploatować dla różnorodnych zadań związanych z drukiem. Zmożesz drukować dokumenty, wykresy, referaty, zdjęcia, obrazki etc. Sprzęt przyda się w domu, na studiach i w pracy. Epson Expression Premium XP-605 wykonuje wszystkie potrzebne funkcje, żeby eksploatator mógł zobaczyć całą wygodę towarów Epson. Oprócz druku zmożesz wykonywać inne funkcje taki jak: skanowanie, kserowanie i nawet faks.

Zamów drukarkę w Gdańsku, Szczecinie, Rzeszowie, Wrocławiu, Opolu, Gdańsku czy gdziekolwiek jesteś, iż w sklepie internetowym INKSYSTEM w Warszawie zamówienie można zrealizować z każdego zakątka Polski.

Zamów aparat i zaoszczędzaj już od teraz. Wielofunkcyjność Epson XP-605 sprawdza się na każdym etapie. Urządzenie sprawia, że druk staje się znacznie przyjemniejszym i łatwiejszym. Przy zamówieniu ponad na dwieście złotych dostajesz dostawę gratis. Jak masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Za pomocą łącza Wi-Fi możesz drukować z każdego miejsca w domu lub biurze, co zaoszczędzi twój czas i wysiłek, ponieważ nie będziesz musiał wstawać z swojego wygodnego fotela. Drukować dokumenty i zdjęcia zmożesz również z smartphonu lub tabletu. Dotykowy panel ułatwia korzystanie z drukarki.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj