Epson WorkForce WF-2540WF

To czterofunkcyjne urządzenie ma na tyle małą powierzchnię podstawy, że z łatwością zmieści się w każdym małym biurze lub domowym gabinecie. Solidny i niezawodny model WF-2540W jest wyposażony w kolorowy ekran 6,3 cm z panelem sterowania oraz oferuje funkcje automatycznego podajnika i faksu. Wyróżnia się także obsługą sieci Ethernet i Wi-Fi oraz możliwością drukowania z dowolnego miejsca na świecie poprzez funkcję Epson Connect.
Więcej
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł w sklepe
520 99 Zł z VAT

Оpis biurowego MFP Epson WorkForce WF-2540WF dla stabilnej pracy i jakościowego drukowania

Epson WorkForce WF-2540WF jest atramentowym MFP «4 w 1», to znaczy że łączy w sobie funkcje drukarki, skanera, kopiarki i faksu. Kompaktowe urządzenie jest idealne dla małego biura, gdzie szczególny nacisk kładzie się na stabilną pracę, wysokiej jakości drukowanie i wydajność drukarki. Wśród szerokiej gamy wielofunkcyjnych urządzeń dla domu i biura możesz znaleźć dokładnie to, czego potrzebujesz, a my z kolei chcemy polecić doskonałe MFP Epson Expression Photo XP-750, które oferujemy na naszej stronie internetowej w dostepnej cenie. To urządzenie jest przeznaczone do użytku komercyjnego, i stanie się niezastąpionym pomocnikiem w rozwiązywaniu wielu zadań biurowych. Warto podkeślić podstawowe zalety, które posiada Epson WF-2540WF:

  • Wielofunkcyjność i kompaktowość;
  • Wysoka wydajność;
  • Jakościowe drukowanie;
  • Niezawodność.
Epson WorkForce WF-2540WF

Кomfortowa praca z Epson WF-2540WF

Producenci zadbali o swoich klientów i wyposażyli urządzenie w wiele opcji podłączeń, wsród których wygodny przewód sieciowy Ethernet, za pomocą którego użytkownik może wysylać zadania na drukowanie, skanowanie lub wysyłać faks z każdego komputera w pomieszczeniu. Interfejs ten jest naprawdę niezastąpiony w przypadku korzystania z urządzenia przez niewielką grupę ludzi.

Warto również zwrócić uwagę na prędkościowe parametry urządzenia. Maksymalna prędkość drukowania dokumentów monochromatycznych wynosi 34 strony/min, kolorowych – 18 stron/min, co jest całkiem niezłym wskaźnikiem dla tego typu urządzenia. Z drukowaniem zdjęcia z formacie 10 x 15 cm drukarka WF-2540WF poradzi sobie za 38 sekund, а doskonała jakość i jaskrawe kolory wydruków zadowolą każdego użytkownika.

Kolorowy skaner o rozdielczości 1200dpi x 2400dpi umożliwia precyzyjne przekazywanie obrazu na monitor komputera. Оd swoich poprzedników urządzenie wyróżnia się panelem sterowania, na którym został zainstalowany wyświetlacz LSD o przekątnej 6,3 cm. Teraz możesz nie tylko wybierać zadania do drukowania, ale również edytować obrazy.

Nowoczesne technologie drukowanie atramentowego

Firma Epson, która jest liderem na rynku sprzętu drukującego, przywiązuje dużą wagę do rozwoju i różnego rodzaju innowacji, które są charakterystyczne dla wielu drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Specjalna piezoelektryczna technologia drukowania, która wyróżnia wszystkie atramentowe urządzenia drukujące od firmy Epson, pozwala na otrzymanie minimalnej kropli atramentu i jej dokładne pozycjonowanie na papierze. Warto również zauważyć, że podstawą układu drukującego Epson WF-2540WF jest głowica drukująca MicroPiezo, która charakteryzuje się wysokimi wskaźnikami prędkościowymi i stabilną pracą.

Urżadzenie zostało wyposażone również w mnóstwo przydatnych funkcji, takich jak EpsonConnect, za pomocą której możesz drukować bez podłączenia do sieci ze smartfonów, tabletów PC i innych urządzeń mobilnych. Istnieje również możliwość drukowania dokumentów z dowolnego miejsca na świecie, za pośrednictwem poczty elektronicznej, tak zwane Cloud Print. Urządzenie obsługuje również funkcję PictBridge, za pomocą której wybierać i drukować zdjęcia można bezpośrednio z cyfrowego aparatu fotograficznego. Tak więc, to urządzenie w pełni spełnia wymagania współczesnego użytkownika i łączy w sobie wszystko, co jest potrzebne, żeby okres użytkowania urządzenia stał się jeszcze bardziej komfortowym.

Drukarka wielofunkcyjna Epson WF-2540WF z CISS – oszczędne dukowanie i niezawodna praca Twojego urządzenia

Producenci atramentowego sprzętu drukującego pozycjonują swoje urządzenia w bardzo rozsądnej cenie, ale koszty materiałów eksploatacyjnych pozostają dość wysokie. System stałego zasilania atramentem jest najlepszym rozwiązaniem tego problemu. Za pomocą CISS możesz w 30-40 razy obniżyć wydatki na drukowanie i otrzymać o wiele więcej odbitek, nie tracąc czasu na doładowanie pojemników z atramentem.

Firma INKSYSTEM oferuje wysokiej jakości CISS dla różnych modeli drukarek atramentowych i MFP, w tym Epson Expression Photo XP-850, który również możesz kupić w naszym sklepie internetowym. Podsumowując, chcemy powiedzieć, że drukarka wszystko-w-jednym Epson WF-2540WF ma wielkią szansę stać się liderem sprzedaż wśród biurowego sprzętu drukującego, ponieważ możliwości funkcjonalne i szeroki wybór opcji połączeń nie pozostawi obojętnym nawet najbardziej wymagającego użytkownika.