Epson WorkForce WF-2510WF

Mimo wielu funkcji ma na tyle małą powierzchnię podstawy, że z łatwością zmieści się w każdym domowym gabinecie. Solidne, a przy tym niezawodne urządzenie WF-2510WF umożliwia drukowanie ze smartfonów i tabletów za pomocą aplikacji Epson iPrint.

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Krótko o urządzeniu wielofunkcyjnym Epson WF-2510WF

Wyjątkowa, wielofunkcyjna drukarka wszystko-w-jednym epson wf-2510wf, wyposażona w drukarkę, skaner i kopiarkę, zapewnia doskonałe możliwości pracy bez uczęstnictwa komputera. Pomimo niskiej ceny urządzenia, drukuje ono na dosyć wysokim poziomie jakości dokumenty, jak i zdjecia. Znaczną oszczędność w wydruku gwarantuje zainstalowany system stałego zasilania atramentem (CISS).

Techniczne charakterystyki

Drukarka Epson wf-2510wf pozwala na drukowanie w różnych formatach. Minimalny rozmiar kartki dla wydruku to A6, a maksymalny – A4. Maksymalna rozdzielczość drukowanego obrazu stanowi 5760x1440 dpi. Przy tym, szybkość drukowania czarno-białych dokumentów jest dość wysoka i wynosi 31 strony na minutę. Lecz szybkość wydruku dokumentów kolorowych nie różni się zbytnio od innych modeli tej serii – 15 stron na minutę. Atramentowe drukowanie w połączeniu z CISS sprawia, że jakość obrazu, wydrukowanego przez Epson wf-2510wf jest wysoka i może śmiało konkurować z innymi, bardziej potężnymi urządzeniami wielofunkcyjnymi.

CISS wykorzystuje cztery kolorowe atramenty fotograficzne «INKSYSTEM», wyprodukowane w Korei Południowej. Objętość każdego zbiornika na tusz wynosi 130 ml. Podczas używania CISS zmniejsza się nie tylko wydatek atramentu, ale również znika potrzeba kupna drogich oryginalnych wkładów. W niezawodność CISS nie ma wątpliwości, ponieważ przy zakupie wf-2510wf epson do drukarki jest dołączona gwarancja od producenta nie tylko na urządzenie, ale i również na CISS z terminem do 1 roku. Jeśli jestescie zainteresowani w tym modelu, proponujemy spojrzeć na bardziej potężne i masywne urządzenie wielofunkcyjne – Epson WorkForce WF-2010W.

Kompaktowe i praktyczne urządzenie wielofunkcyjne Epson WF-2510WF

Ten model urządzenia wielofunkcyjnego pozwala pracować bez komputera przy użyciu technologii PictBridge i 2-liniowego wyświetlacza LCD, który znajduje się na przednim panelu. Ponadto, urządzenie posiada funkcję łączności bezprzewodowej, co oznacza, że korzystać z opisywanego urządenia może jednocześnie kilka osób. Daną drukarke wielofunkcyjną można umieścić w dowolnym miejscu w biurze, ponieważ wymiary Epson WorkForce WF-2510WF są kompaktowe i waży ona bardzo mało. Jeśli nie pasuje wam połączenie poprzez sieć bezprzewodową, to wiedźcie, że drukarka posiada USB 2.0, dzięki któremu można podłączyć stacjonarny komputer. Czyni to model jeszcze bardziej uniwersalny w użyciu.

Mocne wykończenie matowe ubezpieczy obudowę danego urządzenia od drobnych urazów i odcisków palców po dotykach. Dzięki stylowej i prostej konstrukcji drukarka epson wf-2510wf również będzie doskonale pasować do każdego wnętrza biurowego. W domu to urządzenie wygląda nie gorzej, niż w biurze. A dzięki łatwości w obsłudze, osóby w różnym wieku będą w stanie bezproblemowo go obsłużyć.

Wynik

Podsumowując, należy stwierdzić, że dzięki wcześniej opisanym zaletom, to urządzenie jest najlepszym rozwiązaniem dla domu i biura. W szczególności chodzi o takich przewagach: korzystanie z urządzenia bez użycia komputera, wysoka rozdzielczość obrazu przełożonego na wydruk, szybki i jakościowy druk monochromatycznego tekstu na papierze, bezprzewodowa łącznoś poprzez Wi-Fi, niewielkie rozmiary i stylowy design. Wybierając ten model drukarki wszystko-w-jednym epson wf-2010w upewniecie się w jakości wielofunkcyjnego urządzenia – i to ze względu na niskie koszty! Firma także prezentuje nowe urządzenie wielofunkcyjne nowej generacji - Epson WorkForce Pro WP-4595DNF, które jest również warte waszej uwagi.

 

Epson WorkForce WF-2510WF


Technika
Metoda drukowania 4-kolorowa drukarka atramentowa
Konfiguracja dysz 180 dysz czarnych, 59 dysz na kolor
Minimalna wielkość kropel 3 pl, Z technologią kropli o zmiennej wielkości
Wydajność Grupa robocza
Wielofunkcyjny Skanowanie, Kopia, Fax

Drukowanie
Szybkość druku 34 Str./min. Monochromatyczny (papier zwykły 75 g/m²), 18 Str./min. Kolor (papier zwykły 75 g/m²), 38 sekund(y) na zdjęcie 10 x 15 cm (błyszczący papier fotograficzny Premium Glossy Photo Paper)
Szybkość druku ISO/IEC 24734 9 Str./min. Monochromatyczny, 4,7 Str./min. Kolor
Rozdzielczość drukowania 5.760 x 1.440 DPI
Ilość wydruków 3.000 Stron na miesiąc
Kolory Black, Cyan, Yellow, Magenta

Skanowanie
Szybkość skanowania A4 w czerni 300 DPI 2,2 ms/linia
Szybkość skanowania A4 w kolorze 300 DPI 7 ms/linia
Rozdzielczość skanowania 1.200 DPI x 2.400 DPI (poziomo x pionowo)
Typ skanera czujnik kontaktowy obrazu (CIS)

Faksowanie
Rodzaj faksu Wysłanie faksów czarno-białych i kolorowych z poziomu urządzenia
Tryb korekcji błędów Faks CCITU/ITU Group3 z trybem korekcji błędów
Szybkie wybieranie numerów faksu (maks) 60 numery i nazwy
Pamięć stron Up to 180 pages (ITU-T No.1 chart)
Funkcje faksu Faksowanie za pomocą komputera, Odbiór i zapis, Automatyczne ponowne wybieranie, Szybkie wybieranie

Złącza
Przyłącza Złącze USB 2.0 typu B, Złącze USB 2.0 typu A, Bezprzewodowa sieć LAN IEEE 802.11b/g/n
Bezpieczeństwo w sieci WLAN WEP 64 Bit, WEP 128 Bit, WPA PSK (TKIP), WPA PSK (AES)
Usługi drukowania mobilnego i w chmurze Epson Connect (iPrint)

Obsługa papieru / nośników
Formaty papieru A4, A5, A6, B5, C6 (koperta), DL (koperta), Nr 10 (koperta), Letter, Letter Legal, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 0.6729166666666666
Dwustronne Ręczna obsługa
Liczba przegródek do papieru 1
Pojemność podajnika papieru 100 Arkusze W standardzie, 100 Arkusze maksymalnie, 20 Arkusze fotograficzne

Informacje ogólne
Zużycie energii 11 W (kopiowanie autonomiczne, wzorzec normy ISO/IEC 24712), 2,3 W (tryb uśpienia), Produkt wielofunkcyjny zatwierdzony w programie ENERGY STAR®
Napięcie zasilania AC 220 V - 240 V,50 Hz - 60 Hz
Wymiary produktu 392 x 377 x 177 mm (Szerokość x Głębokość x Wysokość)
Waga produktu 5 kg
Poziom hałasu 5 B (A) wg ISO 7779 wzór wydruku na Epson Premium Glossy Photo Paper / tryb Photo RPM - 36 dB (A) zgodnie z ISO 9226
Kompatybilne systemy operacyjne Mac OS 10.5.8 lub nowszy, Mac OS 10.6+, Windows 7, Windows 7 x64, Windows 8, Windows Vista, Windows Vista x64, Windows XP, Windows XP x64
Załączone oprogramowanie Epson Event Manager, Epson Fax Utility, EpsonNet Config, Presto! Page Manager 9
Zasilanie 240V

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj