Epson WorkForce WF-2510WF

Mimo wielu funkcji ma na tyle małą powierzchnię podstawy, że z łatwością zmieści się w każdym domowym gabinecie. Solidne, a przy tym niezawodne urządzenie WF-2510WF umożliwia drukowanie ze smartfonów i tabletów za pomocą aplikacji Epson iPrint.
Więcej
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł w sklepe
333 99 Zł z VAT

Krótko o urządzeniu wielofunkcyjnym Epson WF-2510WF

Wyjątkowa, wielofunkcyjna drukarka wszystko-w-jednym epson wf-2510wf, wyposażona w drukarkę, skaner i kopiarkę, zapewnia doskonałe możliwości pracy bez uczęstnictwa komputera. Pomimo niskiej ceny urządzenia, drukuje ono na dosyć wysokim poziomie jakości dokumenty, jak i zdjecia. Znaczną oszczędność w wydruku gwarantuje zainstalowany system stałego zasilania atramentem (CISS).

Techniczne charakterystyki

Drukarka Epson wf-2510wf pozwala na drukowanie w różnych formatach. Minimalny rozmiar kartki dla wydruku to A6, a maksymalny – A4. Maksymalna rozdzielczość drukowanego obrazu stanowi 5760x1440 dpi. Przy tym, szybkość drukowania czarno-białych dokumentów jest dość wysoka i wynosi 31 strony na minutę. Lecz szybkość wydruku dokumentów kolorowych nie różni się zbytnio od innych modeli tej serii – 15 stron na minutę. Atramentowe drukowanie w połączeniu z CISS sprawia, że jakość obrazu, wydrukowanego przez Epson wf-2510wf jest wysoka i może śmiało konkurować z innymi, bardziej potężnymi urządzeniami wielofunkcyjnymi.

Urządzenie wielofunkcyjne Epson WorkForce WF-2510WF

CISS wykorzystuje cztery kolorowe atramenty fotograficzne «INKSYSTEM», wyprodukowane w Korei Południowej. Objętość każdego zbiornika na tusz wynosi 130 ml. Podczas używania CISS zmniejsza się nie tylko wydatek atramentu, ale również znika potrzeba kupna drogich oryginalnych wkładów. W niezawodność CISS nie ma wątpliwości, ponieważ przy zakupie wf-2510wf epson do drukarki jest dołączona gwarancja od producenta nie tylko na urządzenie, ale i również na CISS z terminem do 1 roku. Jeśli jestescie zainteresowani w tym modelu, proponujemy spojrzeć na bardziej potężne i masywne urządzenie wielofunkcyjne – Epson WorkForce WF-2010W.

Kompaktowe i praktyczne urządzenie wielofunkcyjne Epson WF-2510WF

Ten model urządzenia wielofunkcyjnego pozwala pracować bez komputera przy użyciu technologii PictBridge i 2-liniowego wyświetlacza LCD, który znajduje się na przednim panelu. Ponadto, urządzenie posiada funkcję łączności bezprzewodowej, co oznacza, że korzystać z opisywanego urządenia może jednocześnie kilka osób. Daną drukarke wielofunkcyjną można umieścić w dowolnym miejscu w biurze, ponieważ wymiary Epson WorkForce WF-2510WF są kompaktowe i waży ona bardzo mało. Jeśli nie pasuje wam połączenie poprzez sieć bezprzewodową, to wiedźcie, że drukarka posiada USB 2.0, dzięki któremu można podłączyć stacjonarny komputer. Czyni to model jeszcze bardziej uniwersalny w użyciu.

Mocne wykończenie matowe ubezpieczy obudowę danego urządzenia od drobnych urazów i odcisków palców po dotykach. Dzięki stylowej i prostej konstrukcji drukarka epson wf-2510wf również będzie doskonale pasować do każdego wnętrza biurowego. W domu to urządzenie wygląda nie gorzej, niż w biurze. A dzięki łatwości w obsłudze, osóby w różnym wieku będą w stanie bezproblemowo go obsłużyć.

Wynik

Podsumowując, należy stwierdzić, że dzięki wcześniej opisanym zaletom, to urządzenie jest najlepszym rozwiązaniem dla domu i biura. W szczególności chodzi o takich przewagach: korzystanie z urządzenia bez użycia komputera, wysoka rozdzielczość obrazu przełożonego na wydruk, szybki i jakościowy druk monochromatycznego tekstu na papierze, bezprzewodowa łącznoś poprzez Wi-Fi, niewielkie rozmiary i stylowy design. Wybierając ten model drukarki wszystko-w-jednym epson wf-2010w upewniecie się w jakości wielofunkcyjnego urządzenia – i to ze względu na niskie koszty! Firma także prezentuje nowe urządzenie wielofunkcyjne nowej generacji - Epson WorkForce Pro WP-4595DNF, które jest również warte waszej uwagi.