Epson WorkForce Pro WP-M4595DNF

Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

Dlaczego Epson WorkForce Pro WP-M4595DNF?

Epson posiada w swojej ofercie wiele produktów, lecz właśnie Epson WorkForce Pro WP-M4595DNF w krótkim czasie po pojawieniu się na rynku zebrało same pozytywne opinie użytkowników. Pro WP-M4595DNF to przemyślane połączenie kolorowej drukarki atramentowej, kopiarki ze skalowaniem oraz dobrego skanera. Dodatkowo kombajn został zaopatrzony przez producenta we wszystkie niezbędne akcesoria: złącze USB, pojemne schowki na papier, odgórny podajnik, możliwość bezpośredniego druku zdjęć z kart pamięci lub za pomocą Epson Print. Sprzęt pozwala również pracować bez użycia komputera osobistego lub przesłać do druku dokumenty prosto z tabletu lub smart fonu.

Dodatkową zaletą, cenioną przez użytkowników, jest zainstalowany system CISS od firmy Inksystem. Dzięki niemu urządzenie staje się naprawdę idealnym biurowym kombajnem, czyli wydajnym i tanim.

Wygląd urządzenia

Wygląd zewnętrzny nie ma szczególnych elementów wyróżniających. Cechuje go pozorna prostota, typowo epsonowska elegancja, zwartość oraz zgrabność. Kolor kombajnu- lśniąca biel - mimo obaw, do szybko brudzących się nie należy, jedynie ciekawi rozświetli przestrzeń pokoju. Dobrze wygląda frontowy panel sterowania z przejrzystym systemem przycisków i kolorowym wyświetlaczem

Co można ulepszyć

- niewielkie wibracje przy drukowaniu;

Funkcjonalność (zastosowanie)

Urządzenie wielofunkcyjne od Epson, model Pro WP-M4595DNF to ewidentnie sprzęt biurowy. Świadczą o tym wymiary kombajnu, jednak za wielkie dla pokoju w akademiku lub w domu, podajniki o wielkiej pojemności, dupleks. Machina została stworzona po to, by w ciągu dnia drukować setki stron informacji, lekcji dla szkół językowych, planów w pracowniach, dokumentów w sekretariatach i tak dalej. Dlatego też firma Inksystem proponuje dodatkowe zainstalowanie CISS, które zmniejszy koszty druku i pozwoli używać kombajnu bez uprzedniego zakupu zapasowych wkładów.

Konsultanci odpowiedzą na Państwa pytania związane z zakupem urządzenia.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj