Epson WorkForce Pro WP-M4525DNF

The Epson WorkForce Pro WP-M4525 DNFis ideal for businesses that print more than 1,500 pages or consume over three reams of paper per month. This 4-in-1 offers a low Total Cost of Ownership (TCO), thanks to a 50 percent lower CPP, and 80 percent lower energy consumption compared to laser printers.

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

Dlaczego Epson WorkForce Pro WP-M4525DNF?

Każdy zakup nowego sprzętu kopiująco-drukującego jest nierozerwalnie związany z przeczytaniem możliwych opinii i recenzji. Za najlepsze produkty na rynku chwalona jest firma Epson. Jej kolejny kombajn - Epson WorkForce Pro WP-M4525DNF - zbiera jedynie pochwały i pięciogwiazdkowe odznaczenia.

Kombajn, oprócz standardowego skanowania i drukowania, posiada 2 podajniki, o łącznej pojemności do ponad 300 arkuszy, duplex, pozwalający drukować dwustronnie bez przewracania kartki, możliwość druku na p płytach CD, DVD oraz BD. Dodatkowo producenci zadbali o wszystkie możliwe złącza i czytniki kart. Urządzenie jest naprawdę szybkie i z dobrą rozdzielczością drukowania lub skanowania.

Zainstalowany dodatkowo CISS (do nabycia z drukarką w sklepie Inksystem. Możliwa dostawa) pozwala znaczącą obniżyć koszty eksploatacji urządzenia i zapowiedz zapowietrzeniu głowicy drukującej.

 

Wygląd urządzenia

Wizualnie urządzenie wielofunkcyjne nie rożni się od większości przedstawicieli sprzętu typu all-in-one. Podobna bryła z odgórnym podajnikiem papieru i frontowym panelem sterowania z dotykowym wyświetlaczem. Jednak dobrana przez projektantów kolorystyka sprawia, że kombajn wygląda bardzo stylowo i nowocześnie, a zarazem lśniąca biel zmniejsza go wizualnie. W przypadku podłączenia CISS, zewnętrzne pojemniki systemu nie psują ogólnej harmonii i nie zajmują wiele miejsca.

 

Co można ulepszyć

- dodać możliwość podłączenia za pomocą WiFi.

- odbiornik przy ciągłym druku szybko się wypełnia.

 

Funkcjonalność (zastosowanie)

Epson WorkForce Pro WP-M4525DNF jest przemyślanym, dopracowanym w drobniejszych szczegółach urządzeniem wielofunkcyjnym, będącym niezawodnym kombajnem, mającym wszystko, czego może potrzebować biuro lub sekretariat, organizacja, szkoła językowa.

Urządzenie wielofunkcyjne od Epson jest rzeczywiście wielofunkcyjne i wszechstronne, dzięki czemu zadowoli tych, czyj dzień jest wypełniony drukiem.

Dodatkowo zainstalowany system CISS usuwa ostatnią wadę drukarki, czyli koszty utrzymania. Z System stałego zasilania atramentem druk oraz ogólna eksploatacja urządzenia stają się znaczącą tańsze, prostsze, a żywotność głowicy drukującej wzrasta kilkakrotnie.

 

Zamów teraz, nie zwlekaj.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj