EPSON Stylus TX409

Drukarka, skaner i kopiarka w jednym urządzeniu. Maksymalnie wygodne do częstego i stałego wykorzystania.
Format A4, 5760 x 1440 dpi, 4 kolory, rozmiar kropli 3 pl, maksymalna szybkość druku – 32 kartki/min, gniazdka na karty pamięci

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

Osobliwości urządzenia wielofunkcyjnego Epson Stylus TX409

Oferujemy Państwu atramentową drukarkę wielofunkcyjną Epson TX409 - wygodną dla korzystania w domu i pracy biurze. Przedstawiony model drukarki wyróżnia się kompaktowymi rozmiarami, co pozwala także oszczędzać miejsce pracy. Umiarkowana cena urządzenia wielofunkcyjngo umożliwia szybko uzyskać wydruki o wysokiej jakości w każdych warunkach, a system stałego zasilania atramentem, który jest dołączony do Epson TX409, oprócz czasu zaoszczędzi również pieniędze na materiały eksploatacyjne.

Możliwości techniczne drukarki Epson Stylus TX409

Przedstawiony model urządzenia wielofunkcyjnej drukarki spełnia wszystkie wymagania dla podobnych urządzeń. Przede wszystkim łatwość użycia pozwala wysłać dokumenty oraz zdjęcia bez interakcji z komputerem. Drukarka wszystko-w-jednym Epson TX409 wyposażona jest w ekran LCD oraz czytnik kart – pozwala to szybko "rzucić" do wydruku wszystko, czego potrzebujesz, korzystając jedynie z funkcji i własnego oprogramowania drukarki wielofunkcyjnej.

Szybkość drukowania dla kolorowych obrazów wynosi 26 stron na minutę, a dla stron monochromatycznych – wynosi 32 strony na minutę (przy największym dla tej drukarki formacie A4). Maksymalna rozdzielczość dla drukowania obrazów stanowi 5760x1440 dpi, czyli oznacza to, że zdjęcia będą kontrastowe i w żaden sposób nie stracą jakości przy wydruku. Wielofunkcjonala atramentowa drukarka Epson TX409 odróźnia się od większości podobnych modeli niewielkimi rozmiarami, co pozwala umieścić tą drukarkę nawet na najmniejszym obszarze roboczym. Zapewnienić wysoką jakość i szybkie drukowanie w przystępnej cenie może również model drukarki Epson L200.

System stałego zasilania atramentem urządzenia wielofunkcyjnego Epson TX409

Ten model drukarki Epson TX409 wyposażony jest w oryginalny system stałego zasilania atramentem. Zastosowanie takiego systemu pozwala znacznie zmniejszyć koszty atramentu podczas drukowania dużej ilości dokumentów, oraz oszczędzić na zakupie materiałów eksploatacyjnych. Do tego wszystkiego, przy wydrukach z CISS zachowana jest wysoka jakość drukowanych obrazów, tekstów, schematów i zdjęć – jest taka sama jak przy wykorzystaniu oryginalnego tuszu. To pozwala robić jaskrawe zdjęcia w domowych warunkach, można powiedzieć, przy pomocy własnego laboratorium fotograficznego – z takim wielofunkcyjnym urządzeniem jak Drukarka wszystko-w-jednym Epson TX409. Dla pracy z dokumentami i fotografiami będzie również bardzo praktyczna jeszcze inny model wielofunkcyjnego urządzenia Epson WorkForce WF-7525.

Praktyczność korzystania z drukarki Epson Stylus TX409

Dla większości użytkowników drukarka używana jest przede wszystkim jako urządzenie dla pracy w biurze, a dopiero potem niezbędnym narzędziem dla domu. Przedstawiona do zapoznania wielofunkcyjna atramentowa drukarka Epson TX409 będzie przydatną zwłaszcza dla tych, którzy doceniają przede wszystkim dobrą jakość i nowoczesną technologię w przystępnej cenie. Niewielkie rozmiary oraz zainstalowany system stałego zasilania atramentem daje możliwość pracy z opisywaną drukarką bez użycia komputera – właśnie, to są najlepsze główne zalety urządzenia.

Drukarka Epson TX409 współpracuje z różnymi wersjami systemów operacyjnych, jest również kompatybilna z wieloma rodzajami kart pamięci, dzięki czemu staje się bardziej uniwersalny, w porównianiu z innymi modelami drukarek. Robiąc wydruki na papierze o różnej grubości oraz rozmiarach, korzystając z danego urządzenia, jest o wiele łatwiej, ponieważ każdy użytkownik może drukować nie tylko na zwykłym papierze biurowym, a i na folii o różnych rozmiarach, papierze fotograficznym oraz na kartonie o różnej grubości.

Producent
Epson

Technologia druku Drukarka Epson TX409
do drukarek atramentowych

Maksymalna rozdzielczość wydruku
5760h1440 dpi

Liczba użytych kolorów w celu uzyskania obrazu
4

Wielkość i gęstość papieru
Papier błyszczący, papier matowy, papier biurowy, papier gruby (karty), folii, papieru fotograficznego, etykiety. 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 16:9 (szeroki 102h181 mm), 3,5 x 5 ", 4 x 6" ", 5 x 8", "8 x 10", "9 x 13 cm A4, A5, A6, B5, Koperta C6 (162 x 114 mm), Koperta DL (220 x 110 mm), Koperta nr 10 (241,3 x 104,8 mm), Half Letter, Legal, Letter

Prędkość druku
32 stron / minutę (b / w A4), 26 stron / min (kolor, A4)

Monitor LCD
6,3 cm

Obsługiwane karty pamięci
CompactFlash, MictoDrive, Memory Stick, MagicGate Memory Stick, Memory Stick PRO, SD, SDHC, MultiMedia Card, xD-Picture Card, xD-Picture Card Typ-M, xD-Picture Card Type-H, Smart Media

Obszaru wydruku Epson TX409
210 x 297 mm

Obsługiwane systemy operacyjne
Microsoft Vista, Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows 98, Microsoft Windows 98SE, Microsoft Windows Me, Microsoft Windows XP, Microsoft Windows XP x64

interfejs
USB 2.0

Waga (kg)
5.9

Wymiary (dł. x szer. x wys.) mm
450h342h182

Zostaw opinię

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj