Epson Expression Photo XP-750

Nowość Epson Expression Photo XP-750

Opinie klientów: (0)

Urządzenie wielofunkcyjne z nowej serii XP jest przeznaczone dla druku zdjęć o najwyższej jakości w domowych warunkach. Format A4, 5700-1440 dpi, 6 kolorów, rozmiar kropli 1.5 pl, maks szybkość druku - 40 str/min (cz/b)

... Więcej
820.99 Zł z VAT
w sklepe

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Zachwycające zdjęcia i komfortowa praca z Epson Expression Photo XP-750

Wspaniałe MFP do użytku domowego, które jest idealne dla fotografów, artystów i po prostu miłośników zdjęć wysokiej jakości. To niewiarygodnie kompaktowe urządzenie łączy w sobie oprócz podstawowych funkcji - drukowania, skanowania i kopiowania, mnóstwo innych przydatnych funkcji. Producenci zadbali o to, żebyśmy mogli się cieszyć nie tylko ze wspaniałych fotografii, ale również z procesu pracy z tym urządzeniem.

Drukarka XP-750 została wyposażona w kontaktowy skaner o rozdzielczości do 2400x4800 dpi, który pozwala precyzyjnie przenieść obraz na monitor komputera. Ponadto, niewątpliwą zaleta tego urządzenia wielofunkcyjnego są jego charakterystyku prędkościowe, drukowanie wspaniałej jakości zdjęcia w formacie 10 х 15 odbywa się zaledwie w ciągu 15 sekund. Szerokie możliwości tego urządzenia, wysoka jakość i prędkość drukowania, a także duży wybór możliwych połączeń nie pozostawią obojętnymi nawet najbardziej wymagających uzytkowników. Na naszej stronie internetowej możesz znaleźć szeroki wybór drukarek i MFP dla domu i biura, takich jak Epson Expression Photo XP-950, które można kupić już teraz.

Drukarka wielofunkcyjna Epson Expression Photo XP-750

Kompaktowość i wielofunkcyjność XP-750 Epson

Lakoniczny bespretensjonalny desigh sprawią, że to urządzenie wielofunkcyjne doskonale pasuje do każdego wnętrza. Błyszczące płytki, atrakcyjny panel sterowania, który sam się unosi przy wysyłaniu zadania drukowania, czyni je jeszcze bardziej nowoczesnym i stylowym.

Na urządzeniu są schludnie zainstalowane wszystkie złącza, i nie od razu można zauważyć, że na przednim panelu oprócz złącza USB zostały zainstalowane również złącze dla podłączenia PictBridge i czytnik kart pamięci obsługujący wszystkie rodzaje nowoczesnych kart flash, w tym kart pamięci w formacie CF. Godny uwagi jest również dotykowy wyświetlacz LSD o przekątnej 8,8 cm. Zainstalowane po bokach wyświetlacza przyciski są podświetlane w procesie pracy tylko kiedy one są aktywne.

Drukarka wielofunkcyjna Epson XP-750 posiada ogromny wybór interfejsów. Za jego pomocą możemy drukować bez podłączenia do sieci, dzięki zainstalowanemu modułowi Wi-Fi, a także z róznych komputerów w pomieszczeniu przez kabel siecowy Ethernet. Ponadto, menu Wi-FiDirect zapewnia łatwe podłączenie i drukowanie z różnych urządzeń peryferyjnych, również wyposażonych w moduł Wi-Fi. Warto zwrócić uwagę również na taką usługę jak Epson Connect, która zapewnia szerokie możliwości dla bezprzewodowego drukowania ze smartfonów, tabletów PC i innych mobilnych urządzeń.

Doskonała jakość drukowania z Epson XP-750

Firma Epson pozycjonuje urządzenia jako domowe centrum fotograficzne, i rzeczywiście jego funkcjonalność i jakość druku w pełni spełnia tę definicję. Podstawą drukarki jest głowica drukująca MicroPiezo, która posiada wiele zalet, w tym niezawodność i trwałość. Specjalna piezoelektryczna technologia drukowania pozwala nie tylko otrzymać minimalną kroplę atramentu, ale również kontrolować jej rozmiar i kształt, aż do momentu przeniesienia na papier.

Co jeszcze jest ciekawe, Epson potrafi drukować kroplami atramentu o różnych rozmiarach, na przykład jednolite i jasne obszary obrazu są wypełniane stosunkowo wielkimi kroplami, podczas gdy drobne szczegóły - mniejszymi. Оobjętość kropli atramentu Epson XP-750 wynosi zaledwie 1,5 pikolitra, а maksymalna rozdzielczość 5760 х 1440 dpi, co pozwala na otrzymanie doskonałej jakości odbitek. Dzięki temu urządzeniu możemy drukować nie tylko na różnego rodzaju papierze fotograficznym, ale również na płytach CD/DVD.

Dodatkowe oszczędzanie z CISS

Drukarka "wszystko w jednym" Epson XP-750 posiada mnóstwo zalet, ale ma również jedną wadę – wysoką cenę materiałów eksploatacyjnych. Rozwiązaniem jest system stałego zasilania atramentem, który pozwala znacznie oszczędzać bez utraty jakości wydruki. Po zainstalowaniu CISS musimy tylko w miarę potrzeby dolewać atramenty do specjalnych pojemników. Na naszej stronie internetowej znajdziesz niedrogie i jakościowe alternatywne materiały eksploatacyjne dla różnych modeli atramentowych urządzeń drukujących, takich jak Epson WorkForce WF-2520NF.

Oprócz oszczędnego drukowania system stałego zasilania atramentem zapewni Twojemu urządzeniu stabilną pracę przez długie lata. Już nie ryzykujesz głowicą drukującą i uszkodzeniem urządzenia podczas wymiany kartridży. Tak więc, Epson drukarka XP-750 może ci dać wiele wspaniałych kolorowych zdjęc, a zainstalowany system stałego zasilania atramentem pozwoli zapomnieć o wysokich kosztach druku.

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł