Epson Expression Home XP-202 + CISS

Drukarka, skaner i kopiarka z przyjaznymi dla użytkownika funkcjami łączności Wi-Fi i drukowania z urządzenia mobilnego
Wiecej
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł Towar chwilowo niedostępny
E-mail:
Telefon: Wyslac
511 00 Zł z VAT

Dlaczego Epson Expression Home XP-202 ?

Urządzenie wielofunkcyjne od firmy Epson, model Expression Home XP-202 to wszechstronny sprzęt, łączący w sobie funkcje skanera, drukarki oraz kopiarki. Możliwości sprzętu pozwalają na szybkie drukowanie do 15 str./min w kolorze i 30 w czerni przy rozdzielczości w 5760 x 1440 dpi . Funkcje kopiowania oraz skanowania posiadają możliwość skalowania dokumentów do 400%. Dodatkowym atutem kombajnu jest możliwość podłączenia kilku komputerów i praca w sieci przez WiFi.

Firma Inksystem zaleca podłączenie także dodatkowo CISS (do nabycia z drukarką w sklepie Inksystem. Możliwa dostawa), który pozwala znaczącą obniżyć koszty eksploatacji, zwiększyć wydajność nie tracąc na jakości odbitek, oraz zapowiedz zapowietrzeniu głowicy drukującej.

Wygląd urządzenia

Model Expression Home XP-202 uważany jest przez wielu za najmniejszy sprzęt typu 3 w1 na rynku, ponieważ waży on jedynie 4 kg. Kompaktowe, niewielkie, zgrabne oraz, co najważniejsze, matowoczarne urządzenie wygląda schludnie i nie potrzebuje dodatkowego stolika, nawet z podłączonym systemem stałego zasilania CISS.

Co można ulepszyć

-brak czytnika kart

Funkcjonalność (zastosowanie)

Expression Home XP-202 zaliczane jest do grona małych urządzeń wielofunkcyjnych , stworzonych przede wszystkim z myślą o użytkownikach domowych. Nie posiada ona faksu, ani dodatkowych pojemników na papier, gdyż w sytuacji nieczęstych wydruków w domu są to zbędne akcesoria. Za to dodany WiFi, niewielkie gabaryty oraz możliwość pracy w sieli lub bez użycia komputera - to idealne rozwiązania dla urządzenia domowego.

Dodatkową zaletą kombajnu jest zainstalowany system CISS, który czyni jej utrzymanie niezwykle tanim. A dobry sprzęt - to przede wszystkim połączenie jakości, wydajności oraz niewielkich kosztów. Taki właśnie jest Home XP-202

Zamów teraz. W razie wątpliwości nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji.