Brother MFC-845CW

389.00 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Brother MFC-845CW: telefon na pokladzie

W serii MFP firmy Brother International nastąpila zmiana lidera. Teraz glówną pozycję zajmuje kompaktowe urządzenie Brother MFC-845CW. To jest pierwsza drukarka w swojej kategorii, która zostala wyposażona w interfejs USB 2.0, zainstalowany adapter Ethernet, bezprzewodowy interfejs 802.11b/g i bezprzewodowy telefon.

Ten nowy model jest najbardziej zaawansowanym przedstawicielem klasy «all-in-one» do użytku domowego lub dla niewielkiego biura. Biorąc pod uwagę niewysoką cenę, drukarka stała hitem sprzedazy na rynku poligraficznym w Warszawie, Krakowie, Wroclawiu, Poznaniu, Gdańsku.

    • Charakterystyki techniczne i podstawowe funkcje

Urządzenie wielofunkcyjne zapewnia kolorowy druk atramentowy, kolorowe kopiowania, skanowanie i może wysyłac kolorowe faksy. Oprócz bezprzewodowego interfejsu IEEE 802.11b/g, urządzenie posiada złącze do podłączenia do sieci przez Ethernet i USB-port.

Do kompletu należy bezprzewodowa sluchawka telefoniczna i sekretarka automatyczna o objętości pamięci 29 minut. Urządzenie może obsługiwac do 4 słuchawek bezprzewodowych.

Ten model, jak również inne modele Brother MFC-250C i Brother MFC-290C, wspiera rożne karty pamięci, a zainstalowany 2,5-calowy LCD-ekran pozwala na wstępne przegłądanie zdjęc przed wydrukiem.

Papier jest podawany z trzech tac dla różnych potrzeb: do zwykłego papieru, do fotograficznego oraz automatyczny podajnik.

Wymiary urządzenia to 47,5 x 37 x 18 cm, waga - 8,3 kg.

Drukarka posiada cztery oddzielne kartridże z kolorowym atramentem serii LC-51 (Innobella). Jeden czarny kartridz wystarcza na 500 stron, kolorowe - na 400 (pod warunkiem 5% wypelnienia strony).

Zostaw opinię

Aneta

18/08/2014

Dobry, ale jak dla mnie to za duży. Choć pod względem technicznym działa bez zarzutu. szybko i dobrze drukuje, skanuje, kopiuje

Agnieszka

14/09/2014

Ekstra rozwiązanie dla mojego domowego biura. Dużo drukuje zdjęć oraz kolorowych wyrduków – sprzet dobrze oddaje kolory, drukuje bez długiego rozgrzewania i bez mazania. Dla mnie na 5+

Ania

13/05/2014

poważny biurowy kombajn. Nawet w małym biurze każda funkcja przydaje się. Wszystko działa dobrze

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj