Brother MFC-5895CW

Wydruki urządzenia wielofunkcyjnego, skanuje i kopiuje dokumenty szybko i łatwo. Format A4, 6000x1200 dpi, 4 kolory, rozmiar kropli 1,5 pl

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

Prawdziwe All-in-One

Tanie urządzenie wielofunkcyjne brother mfc 5895 zostało stworzone dla wydajnej pracy w biurze, jest przyjazne do użytkownika i sprawdza oczekiwania. Sprzęt 4-in-One umie drukować, faksować, skanować i kopiować. Prosty z wyglądu sprzęt oferuje wielkie możliwości:

  • Posiada pamięć na 64 MB, czego zdecydowanie wystarczy na potrzeby niewielkiego biura;
  • Wielki kolorowy wyswietłacz LCD pozwala na komfortowe i proste wydruki zdjęć, dokumentów i projektów nawet bez użycia PC;
  • Szybki faks posiada pamięć na 400 str i jego stać na glównego pomocnika, a dla jakości przyda się skaner z rozdzielczością aż do 19200 x 19200 dpi.

Są możliwości połączenia - z komputerem przez przyłącze USB i z siecią przez Ethernet. Też urządzenie akceptuje bodaj każdą kartę pamięci i ma standard PictBridge, pozwalający na użycie sprzętu bez komputera.

Dodajmy tylko, że wszystko to nie jest zbyt wielkie (rozmiary 485 x 408 x 242 mm i waga 10.9 kg), chociaż wymaga oddzielnego biurka.

Funkcje urządzenia wielofunkcyjne Brother MFC-5895CW z CISS


Interfejs USB
USB 2.0

Rozdzielczość druku
Rozdzielczość druku do 6000 x 1200 t / d

Zwiększenie / zmniejszenie kopii
25-400% co 1%

Zezwolenie na kopiowanie
BDo 1200 x 1200 t / d

Optyczna rozdzielczość skanowania
Do 2400 x 1200 t / d

Skanowanie
Skanowanie do karty pamięci
Skanowanie jako załącznik do wiadomości e-mail
Skanowanie w obrazie
Skanowanie do OCR
Skanowanie do pliku

Dostawa
CD-ROM ze sterownikami i oprogramowaniem, instrukcja instalacji, instrukcja obsługi, podręcznik do połączenia sieciowego, przewód zasilający

Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj urządzenia
MFP

Zostaw opinię

Piotrek

15/08/2014

Polecam tym, co dużo drukują dokumenty i tym podobne. Dla mnie się kombajn sprawdził w 100 %, nawet wydruk A3 jest bardzo dobry. Na dodatek przystepny jeśli chodzi i przyciski i dodatkowe najrózniejsze funkcje

Bolek

14/12/2014

Potężny kombajn do biura. Gdy zmieniliśmy lokacje i firma się rozrosła, kupiliśmy coś większego i ten model był jak znalazł. Przesyłam do niego pliki poprzez sieć, jakośc i prędkość niezła.

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj