Brother DCP-J315W

Wydruki urządzenia wielofunkcyjnego, skanuje i kopiuje dokumenty szybko i łatwo. Format A4, 6000x1200 dpi, 4 kolory, rozmiar kropli 1,5 pl, szybkość drukowania -. 35 stron / min, czytnik kart
Wiecej
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł Towar chwilowo niedostępny
E-mail:
Telefon: Wyslac
363 00 Zł z VAT

Brother DCP-J315W: Bezprzewodowe atramentowe urządzenie wielofunkcyjne z czytnikiem kart pamięci i kolorowym wyświetlaczem

Nowa drukarka Brother DCP-J315W łączy w sobie bezprzewodowy modul Wi-Fi, kolorową drukarkę, kopiarkę i kolorowy skaner. Wspiera funkcję Pict Bridge, umożliwiająca drukowanie zdjęc laboratoryjnej jakości bezpośrednio z kart pamięci lub aparatu cyfrowego. Łatwosc w użyciu, szybka prędkość i wysoka jakość drukowania zdjęc czynia to urządzenie idealnym do pracy w domu lub niewielkim biurze.

Wlasciwości urządzenia:

  • Zainstalowany modul Wi-Fi;
  • Mozliwość skanowania na kartę pamieci, do e-mail, w postaci obrazów i do wlasciwego pliku;
  • Szeroki kolorowy wyświetlacz o przekatnej 4,8 cm;
  • Możliwość drukowania bezpośrednio z kart pamięci;
  • Prędkość drukowania w trybie monochromatycznym do 35 str/min;
  • Prędkość drukowania w trybie kolorowym do 28 str/min.

Sterowanie urządzeniem nie sprawia żadnych problemów: na przednim panelu znajdują się wszystkie najczęściej używane elementy.

Każdy z kartridży jest na stale przymocowany do obudowy i połączony z glowicą drukujacą za pomocą przewodów, przez które jest podawany atrament. Drukarka zapewnia dobrą jakość przy rozsadnym użyciu atramentu.

Kupić ten niedrogi model może pozwolić sobie każda rodzina, urządzenie stanie się niezawodnym pomocnikiem dla uczniów i studentów. Zalecamy również zapoznać się z nowymi modelami drukarek Brother DCP-J515W i Brother DCP-J525W , które takze są godne uwagi ze względu na dość szeroki zakres funkcji.