Brother DCP-J152W

Wydruki urządzenia wielofunkcyjnego, skanuje i kopiuje dokumenty szybko i łatwo. Format A4, 6000x1200 dpi, 4 kolory, szybkość drukowania -. 27 stron / min.

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

Dlaczego Brother DCP-J152W?

To urządzenie nazywane jest przez wielu najlepszym aparatem z serii Print 3.0 nie bezpodstawnie. Sprzęt posiada wiele zalet: wysoką prędkość druku (27 str. w mono i 10 str. w kolorze), wysoką rozdzielczość 6000 x 1200 dpi. Funkcją wyróżniającą kombajn wśród innych urządzeń tego typu jest możliwość drukowania w formacie N-na-1, umożliwiającym druk kilku stron na jednej stronie arkuszu papieru.

Model DCP-J152W to także praca za pomocą sieci bezprzewodowej, druk w chmurze, proste podłączenie do mobilnych aplikacji typu iPrint&Scan, Apple AirPrint oraz Google Cloud Print. Schowany podajnik papieru ubezpiecza arkusze przez zakurzenie, a klapa skanera pozwala pracować nawet z książkami w grubej oprawie.

W tym urządzeniu zadbano o wszystko. Jeśli jeszcze zainwestować w CISS od Inksystem- Brother DCP-J152W będzie urządzeniem nie do pobicia.

 

Wygląd urządzenia

Wygląda kombajn stylowo i przyjemnie: projektanci zrezygnowali z czerni typu „piano” na rzecz matowości, dobrze ukrywającej kurz i odciski palców. Panel sterujący zaopatrzyli wygodny wyświetlacz LCD oraz poręczne przyciski.

Stosunkowo niewielkie gabaryty są kolejnym atutem kombajnu.

 

Co można ulepszyć

- cena oryginalnych wkładów

 

Funkcjonalność (zastosowanie)

Idealna drukarka domowa lub do niewielkiego biura powinna charakteryzować się cichą pracą, intuicyjną obsługą, niewielkimi rozmiarami, wysoką jakością odbitek. Wszystkie te cechy posiada urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-J152W. Dodatkowo wyśmienicie pracujący skaner i porządna drukarka czynią kombajn niezastąpionym pomocnikiem wielu tłumaczy, grafików, czyli osób pracujących zdalnie. Dodatkowo sprzęt morze przypaść do gustu studentom, szczególnie jeśli zainwestować dodatkowo w CISS. Dzięki sprzętowi od Inksystem (do nabycia w sklepie internetowym) można znacznie zmniejszyć koszty druku i zwiększyć wydajność.

 

Nasi konsultanci odpowiedzą na Państwa pytania związane z pracą urządzenia.

 

Funkcje urządzenia wielofunkcyjne Brother DCP-J315W z CISS


Interfejs USB
USB 2.0

Pamięć
Standardowe 64 MB

Pojemność kaset na papier
Głównym 100-arkuszy

Prędkość druku
Prędkość B / W druku do 27 stron / min;
Prędkość druku w kolorze do 10 stron / min

Rozdzielczość druku
Rozdzielczość druku do 6000 x 1200 t / d

Zwiększenie / zmniejszenie kopii
25-400% co 1%

Zezwolenie na kopiowanie
BDo 1200 x 2400 t / d

Optyczna rozdzielczość skanowania
Do 2400 x 1200 t / d

Język oprogramowania:
Angielski

Skanowanie
Skanowanie do karty pamięci
Skanowanie jako załącznik do wiadomości e-mail
Skanowanie w obrazie
Skanowanie do pliku

Wymiary
Bez opakowania 410 x 161 x 374 mm

Waga
Bez opakowania 6,9 kg

Dostawa
Brother DCP-J152W, CD-ROM ze sterownikami i oprogramowaniem, instrukcja instalacji, instrukcja obsługi, podręcznik do połączenia sieciowego, przewód zasilający

Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj urządzenia
MFP

Zostaw opinię

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj