Brother DCP-J140W + CISS

DCP-J140W to małe, niezawodne i niedrogie w eksploatacji, wielofunkcyjne urządzenie – idealne dla użytkowników domowych i małych firm zainteresowanych eleganckim urządzeniem charakteryzującym się możliwością podłączenia do sieci bezprzewodowej oraz wysoką prędkością druku.

... Więcej
Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

Dlaczego Brother DCP-J140W z CISS?

Na rynku urządzeń wielofunkcyjnych od lat trwa ostra konkurencja. Wśród ogromu produkcji tzw. 3w1, czyli kserokopiarki, skanera oraz drukarki, Brother DCP-J140W zalicza się do najbardziej pożądanych i najczęściej kupowanych urządzeń ze względu na jego charakterystyki oraz przystępną cenę. Szczególnie użytkownicy cenią możliwość podłączenia drukarki jednocześnie do kilku komputerów przez lokalną sieć bezprzewodową.

Wśród powodów, dla których wielu wybiera właśnie ten model wylicza się także doskonalą prędkość druku: 33 strmin w czerni oraz do 27 strmin w kolorze, a także skanowania, które zajmuje 3,37 sekundy dla strony A4.

Oprócz tego urządzenie dobrze się spisuje pod względem rozdzielczości i oprogramowania.

 

Wygląd urządzenia

Mimo tego, że waga urządzenia do najmniejszych nie należy - 7 kg - drukarka sprawia wrażenie niewielkiej, jednolitej bryły. Wymiary - 39 x 37 x 15 cm sprawiają, że nie zajmuje ona całego biurka, a dodatkowo zainstalowane CISS nie zwiększa znacząco zajmowanej przestrzeni. Projektanci zrezygnowali z błyszczącej czerni na rzecz matowej, dzięki czemu nie widoczne będą setki odcisków palców.

Górna część urządzenia to skaner, idealny do pracy z książkami, ponieważ wysokość pokrywy można regulować. Od strony frontowej znajduje się panel z przyciskami, pozwalającymi kopiować lub skanować bez użycia komputera.

 

Co można ulepszyć

- brak możliwości bezpośredniego drukowania z karty pamięci, pen-drive;

- niepodświetlany mały ekran wyświetlacza.

 

Funkcjonalność (zastosowanie)

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-J140W z zainstalowanym CISS to sprzęt idealny dla studentów, mieszkających w akademikach, licealistów oraz użytkowników domowych. Proste w obsłudze, wygodne, dostosowane do drukowania dużej ilości stron, skanowania książek i zeszytów w grubych oprawach, pracujące z kilkoma komputerami jednocześnie bez podłączania kabli, wykorzystując jedynie WiFi - po prostu stworzone do bezustannej pracy.

Dodatkowo zainstalowany system CISS (do nabycia w sklepie Inksystem z możliwością dostawy) pozwala użytkownikom nie martwić się o zapasa tuszu (który zwykle kończy się w sobotę wieczorem) i drukować w idealnej jakości sporo przy tym oszczędzając, gdyż atrament od Inksystem jest tańszy od oryginalnych wkładów.

 

Zamów teraz, nie zwlekaj.

 

Zostaw opinię

maciej

23/08/2014

małe gabaryty, wifi działa (choc nie używam), jakość, bezawaryjność. Polecam!

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj