Brother DCP-385C

Wydruki urządzenia wielofunkcyjnego, skanuje i kopiuje dokumenty szybko i łatwo. Format A4, 6000x1200 dpi, 4 kolory, rozmiar kropli 1,5 plt
Wiecej
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł Towar chwilowo niedostępny
E-mail:
Telefon: Wyslac
Ceny dla menedżera

Brother DCP-385C: Male wymiary - wielkie możliwosci

Przed Panstwem drukarka atramentowa Brother DCP-385C - kompaktowe i stylowe urządzenie wielofunkcyjne, które pozwala drukowac, skanowac i kopiowac dokumenty i zdjecia w domu lub w niewielkim biurze

Piekny i elegancki

Ma trakcyjną, ergonomiczną obudowę. Szeroki wyświetlacz LSD 3,3" i wspieranie karty pamięci oraz obsluga standardu PictBridge pozwalają na przegląd, edycję zdjęc przed wydrukiem i drukowanie bez użycia komputera.

Ten model, jak również MFP Brother DCP-6690CW , umożliwia zapisywanie zeskanowanych dokumentów i przeslanie do poczty elektronicznej, OCR, do pliku lub USB-drive; skanowanie i drukowanie z USB-drive. Jak również Brother DCP-585CW , wykonany jest w kolorach czarno-białych i jest wyposażony w niewielki panel sterowania z przyciskami i ruchomym wyświetlaczem.

Nowe kartridze - znaczne oszczednosci

Dodatkową zaletą jest lokalizacja kartridży: one znajdują się z przodu, i aby wymienić je na nowe, nie trzeba otwierać sekcję skanera. Po zużyciu jednego koloru nie wymieniamy calego kartridża, tylko jeden pojemnik, w którym skonczyl się atrament. Taka konstrukcja umożliwia oszczedzanie na materialach eksploatacyjnych. Konstrukcja podajnika papieru pozwala drukować na brystolu, folii, etykietach, papierze fotograficznym, kopertach oraz innych rodzajach papieru różnego formatu do А4.

Uzytkownicy - za

Wiele uzytkowników w Polsce wybierają sobie takiego pomocnika. Wielofunkcyjność, wysoka predkość druku, oszczedność przy użyciu dają mozliwość posiadania nie zwyczajnego MFP, tylko drukującego centrum fotograficznego do użytku domowego.