Brother DCP-185C

Wydruki urządzenia wielofunkcyjnego, skanuje i kopiuje dokumenty szybko i łatwo. Format A4, 6000x1200 dpi, 4 kolory, rozmiar kropli 1,5 pl

... Więcej
Dowiedż się cenę u menadżera
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Brother DCP-185C: jeden dla wszystkich

Nasze urzadzenie drukarka atramentowa Brother DCP-185C – to jest kolorowa drukarka, dzialajaca wedlug technologii aramentowego piezoelektrycznego drukowania, skaner i kopiarka, umieszczone w jednej obudowie, to znaczy wielofunkcyjlne urzadzenie drukujace ze stylowym designem i szeroka funkcjonalnoscia. Za pomoca tego kompaktowego i ergonomicznego MFP Brother DCP-185C mozna latwo drukowac, kopiowac i skanowac kolorowe dokumenty i zdjecia. Drukarka Brother DCP-185C jest rowniez wyposazona w sloty do czytnikow kart pamieci i wspiera PictBridge, co pozwala na drukowanie zdjec wysokiej jakosci bezposrednio z karty pamieci lub aparatu cyfrowego.

Kompaktowe wymiary, ktore wynosza 390x180x375 mm, pozwalaja ustawic urzadzenie wielofunkcyjne DCP-185C nawet w miejscach, gdzie przestrzen jest w znacznym stopniu ograniczona.

Jedno urzadzenie – wiele funkcji

Wielofunkcyjna drukarka 4-w-1Brother DCP-185C – to jest nowoczesne urzadzenie z technologia atramentowego drukowania. Drukarka Brother DCP-185C, jak rowniez inne urzadzenie z tej samej serii Brother DCP-195C, pozwala drukowac nie tylko z karty pamieci, zainstalowanej w czytniku, ale z USB flash lub skanowac i zapisywac pliki. Szczegolna duma tego MFP Brother DCP-185C jest kolorowe drukowanie z maksymalna rozdzielczoscia 1200x6000 dpi i z predkoscia 30 stron na minute w trybie monochromatycznym i 25 stron na minute w kolorze. Brother DCP-185C, jak rowniez MFP Brother DCP-385C jest wyposazona w kopiarke cyfrowa i plaski kolorowy skaner.

Nie zapomnijmy jednak o oryginalnych funkcjach drukarki Brother DCP-185C, takich jak ADF (automatyczny podajnik arkuszy ze specjalnie zainstalowanej tacy) na 15 arkuszy, 32 Мb standardowej pamieci, i do 100 arkuszy papieru, ktore moga sie znajdowac na standardowej tacy. Za pomoca oryginalnego oprogramowania FaceFilter, uzytkownicy moga regulowac odcien skory, usuwac defekty skory i efekt czerwonych oczu, za kazdym razem otrzymujac idealny obraz.

Bezposrednia komunikacja z uzytkownikami na targach poligraficznych w takich wielkich miastach jak Warszawa, Krakow, Poznan, Wroclaw, Gdansk podtwierdzila, ze wielu ludzi pragna miec w domu nie czarno-biala drukarke, tylko urzadzenie wielofunkcyjne z szerokimi mozliwosciami w jednej eleganckiej obudowie. Ponadto, wielu z nich nie odmowiloby sobie domowego studium fotograficznego.

Materialy eksploatacyjne

Oryginalne kartridze, zainstalowane w drukarce Brother DCP-185C maja szczegolna budowe, ktora pozwala na zamiane pojemnika z zuzytym atramentem. Nowy model czterosekcyjnych kartridzy znacznie zaoszczedzaja Twoje nerwy, czas i pieniadze. Inne funcje obejmuja granice wydruku, multikopiowanie, PictBridge i Centrum PhotoCapture, jak rowniez edytor obrazu. Ponadto, uzytkownicy moga drukowac bezposrednio z kart pamieci Memory Stick, Memory Stick Duo, Memory Stick Pro, SD, xD-Picture lub skanowac i zapisywac na nich obraz. Rowniez istnieje mozliwosc podlaczenia przez interfejs USB, do uzycia drukarki za pomoca komputera lub laptopa.

Funkcje urządzenia wielofunkcyjne Brother DCP-185C z CISS


Interfejs USB
USB 2.0

Pamięć
Standardowe 32 MB

Prędkość druku
Prędkość B / W druku do 30 stron / min;
Prędkość druku w kolorze do 25 stron / min

Rozdzielczość druku
Rozdzielczość druku do 6000 x 1200 t / d

Zwiększenie / zmniejszenie kopii
25-400% co 1%

Zezwolenie na kopiowanie
BDo 1200 x 1200 t / d

Optyczna rozdzielczość skanowania
Do 2400 x 1200 t / d

Skanowanie
Skanowanie do karty pamięci
Skanowanie jako załącznik do wiadomości e-mail
Skanowanie w obrazie
Skanowanie do OCR
Skanowanie do pliku

PictBridge
Drukowanie bezpośrednio z aparatu cyfrowego obsługującego PictBridge

Wymiary
Bez opakowania 390 x 180 x 375 mm

Waga
Bez opakowania 7,8 kg

Dostawa
Brother DCP-185C, CD-ROM ze sterownikami i oprogramowaniem, instrukcja instalacji, instrukcja obsługi, podręcznik do połączenia sieciowego, przewód zasilający

Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj urządzenia
MFP

Zostaw opinię

Stasia

01/03/2014

często i dużo skanuję i kopiuję, wybór tej drukarki okazał się prawidłowym! Dziękuję!

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj