Brother MFC-J4610DW

Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Urządzenie w zestawie podstawowym nie zawiera tuszy starowych

Polecamy najlepsze rozwiązanie Po obejrzeniu tego modelu najczęściej kupują
 • Drukarka
  fotograficzna
  Nie w sklepie
  Epson Stylus Photo 1500W
  Epson Stylus Photo 1500W

  Drukarka Epson Stylus Photo 1500W powstała z myślą o entuzjastach fotografii, którzy drukują zdjęcia w formacie A3+. Doskonale łączy komfort pracy i zaawansowane możliwości, dzięki którym można uzyskać zdjęcia w wysokiej jakości. Przyda się także w małych biurach i biurach domowych, w których użytkownicy potrzebują wielofunkcyjnej drukarki z zaawansowaną łącznością.

  1 349.00
 • Niedrogi
  drukarka
  Nie w sklepie
  Epson L110
  Epson L110

  Epson L110 to jednofunkcyjna drukarka ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadająca się do małych biur i dla tych, którzy chcą drukować jak najtaniej.Dzięki pojemnym kałamarzom można drukować więcej, ponosząc niższe koszty — do 4000 stron monochromatycznie i 6500 stron w kolorze — nie tracąc jakości.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  424.00
 • Hit sprzedaży Nie w sklepie
  Epson L355
  Epson L355

  Epson L355 to wielofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Ta drukarka, skaner i kopiarka jest wyposażona w funkcje komunikacji Wi-Fi.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  690.00
 • Drukarka
  z faksem
  Nie w sklepie
  Epson L550
  Epson L550

  Epson L550 to czterofunkcyjne urządzenie ze zintegrowanym systemem atramentowym, idealnie nadające się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Oprócz funkcji drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania model ten jest wyposażony także w automatyczny podajnik, ekran LCD i złącze Ethernet. W zestawie znajdują się dwa dodatkowe tusze z czarnym atramentem, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 000 stron.
  Uwaga! Zestaw startowy nie zawiera wkładów oryginalnych

  1 014.00

Dlaczego Brother MFC-J4610DW?

Urządzenia, łączące w sobie drukarkę atramentową, faks, skaner, ksero, a nawet telefon w dzisiejszych czasach do rzadkości nie należą i zadziwić użytkowników jest dość trudno. Jednak firmie Brother udało się wprowadzić na rynek urządzenie wielofunkcyjne, które przydało go gustu wielu użytkownikom. Mowa o modelu Brother MFC-J4610DW, umożliwiającym druk 20 str w mono oraz 18 str. w kolorze, z rozdzielczością równą to 6000x1200dpi. Znaczy to, że dowolne wydruki - tekst lub obraz - będą mieli wyjątkową jakość. Dodatkowe atuty urządzenia to możliwość pracy w sieci, zarówno przewodowej jak i bezprzewodowej, wszystkie możliwe złącza, w tym PictBridge, formaty skanowania JPEG, BMP, PDF, TIFF, PNG; ogromna pojemność podajnika papieru, wbudowany duplex, druk różnego formatu A3 / A4 / A5 / A6 / LTR / EXE.

Szczególnie ceniony przez użytkowników jest zainstalowany system CISS. Jest on idealnym rozwiązaniem dla tak potężnej drukarki. Dzięki niemu koszty eksploatacji są znacznie niższe.

 

Wygląd urządzenia

Urządzenie zostało zaprojektowane w nietypowej czarno-białej gamie kolorystycznej, wyglądającej jednak schludnie, elegancko i bardzo nowocześnie. Wyświetlacz (4.5 cm) oraz możliwe przyciski i wnęki nie psują ogólnego przyjemnego odbioru estetycznego, a zamontowane CISS wygląda jak fabryczna część drukarki.

 

Co można ulepszyć

- poziom hałasu pod czas druku;

- niewygodny podajnik papieru przy wkładaniu.

 

Funkcjonalność (zastosowanie)

Dla tych, którzy pracują w domu, prowadzą własne biuro tłumaczeń, pracownię graficzną, szkołę językową, przygotowują pracę magisterską na uczelni, a także dla najróżniejszych organizacji oraz urzędów Brother MFC-J4610DW z zainstalowanym CISS będzie idealnym rozwiązaniem. Dzięki połączeniu możliwości przesyłania dokumentów do wydruku z dowolnego miejsca, dużej pojemności schowka dla papieru urządzenie można śmiało naważ prawdziwym potworem biurowym, nie zajmującym wiele miejsca, lecz gotowym pracować bezustannie.

Dodatkowo zainstalowany CISS od Inksystem (do nabycia w sklepie internetowym z dostawą do każdego miasta w kraju) pozwala drukować znacznie taniej, nie zastanawiać się o tym, na ile starczy tuszu.

 

Nasi konsultanci odpowiedzą na Państwa pytania związane z pracą urządzenia.

 

Zostaw opinię

Zostaw opinię
 • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
 • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
 • Płatność kartą kredytową
 • Przelew bankowy
 • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj